Ogłoszenia parafialne na VI niedzielę wielkanocną 17.05.2020


1. Przypominamy, że zgodnie z regulacjami tego okresu kwarantanny we Mszy św. może uczestniczyć w naszym kościele do 25 osób.

2. Transmisje internetowe Mszy św. z Dużego Kościoła: sobota, g. 18.30, niedziela, g. 10.30 i 12.00.

3. Nadal nie będą odbywać się żadne spotkania ani katechezy. Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek, środę i piątek WYŁĄCZNIE po wieczornej Mszy św. Uprzejmie proszę, aby interesanci przychodzili zaopatrzeni w maseczki.

4. W dni powszednie od g. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu w intencji o ustanie pandemii oraz z prośbą o deszcz zakończona nabożeństwem majowym.

5. W poniedziałek 18 maja przypada 100. rocznica urodzin naszego Papieża św. Jana Pawła II. Wdzięczność Bogu za Jego pontyfikat okażmy naszą gorliwą modlitwą, spotkaniem ze Słowem Bożym, którym karmił się Święty, zawierzeniem Maryi na Jego wzór.

6. Przyszła niedziela to uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Powoli kończy się czas spowiedzi i komunii wielkanocnej – trwa on do niedzieli Trójcy Św., która w tym roku przypada 07 czerwca. Zachęcam tych, którzy z powodu ograniczeń sanitarnych nie mogli przyjść do sakramentów w minionych tygodniach (zwłaszcza we Wielkim Poście), aby w tych dniach skorzystali z daru łaski Bożej.

7. Bierzmowanie klas ósmych, które miało odbyć się w środę 03 czerwca zostało odwołane. poinformujemy natychmiast, jak tylko zostanie wyznaczony nowy termin.

8. Dziękuję wszystkim, którzy rozumiejąc obecną sytuację wspierają Parafię poprzez wpłaty na konto bankowe. Bóg zapłać za pomoc!!!