Intencje mszalne od 18 do 24 maja 2020

Poniedziałek – 18 maja

18.30 + Józefa(f) Gaba – od córki Anny

Wtorek – 19 maja

18.30 + Maciej Pawłowski – od syna z r.

Środa – 20 maja

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; z prośbą deszcz; + Emilia w r. śm.; + Aniela Janc – od rady Sołeckiej Góry; + Lech czarny – od córki z mężem; ++ Bogumił Popielski z ok. ur., za rodziców Dominika i Pelagię, rodzeństwo: Zbigniewa, Da-riusza, Melanię, Teklę oraz za dusze potrzebujące modlitwy; + Bogdan Dęga – od teściów z Bara-nowa; ++ Anastazja w 33. r. śm., Bolesław, Stefan, Hanna Krzyżan, Antoni Kubiak oraz teściowie, Sebastian Szagżdowicz, Barbara Mielec, z. z rr. Kabacińskich, Dziedziców, Mortków i Kozielczyków

Czwartek – 21 maja

18.30 + Maria Mikuła

Piątek – 22 maja

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; z prośbą o deszcz; ++ Helena, Józef, Antoni, Łucja, Stanisław Kois, Józef, Elżbieta Dębscy, Julia Ziętek, Pelagia Strygierowicz; ++ Wanda w 22. r. śm. i z ok. Dnia Matki, Mieczysław Czereś, Henryk Dysz-kant, Janina Hendżak; + Lech Czarny – od s. Darka; + Bogdan Dęga – od Krystyny i Andrzeja z dziećmi i wnukami;

Sobota – 23 maja

18.30 ++ zm. z rr. Konarskich, Kucharskich, Sozańskich oraz + ks. Zbigniew Sas i jego rodzice

Niedziela – 24 maja

  1. 07.30 z podz. Panu Bogu za ocalenie życia w 5. r. śm.
  2. 09.00 ++ Helena, Władysław, Marianna, Wincenty Pawlaczyk
  3. 10.30 + Piotr Król – od żony z synami
  4. 12.00 + Włodzimierz Walter z ok. ur. i r. śm.
  5. 18.30 ++ Genowefa, Sylwester Andrzejewscy oraz rodzice obu stron