Ogłoszenia parafialne na V niedzielę wielkanocną 10.05.2020

1. Przypominamy, że zgodnie z regulacjami tego okresu kwarantanny we Mszy św. może uczestniczyć w naszym kościele do 15 osób.

2. Transmisje internetowe Mszy św. z Dużego Kościoła: sobota, g. 18.30, niedziela, g. 10.30 i 12.00.

3. Nadal nie będą odbywać się żadne spotkania ani katechezy; podobnie zamknięte będzie Biuro parafialne (poza nagłymi sprawami – wezwanie do chorego albo zgłoszenie pogrzebu).

4. W dni powszednie od g. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu w intencji o ustanie pandemii oraz z prośbą o deszcz zakończona nabożeństwem majowym.

5. W środę 13 maja przypada 103. rocznica rozpoczęcia objawień fatimskich. Zapraszam na pierwsze nabożeństwo fatimskie (następne będziemy odprawiać w 13. dzień miesiąca aż do października). Rozpocznie się ono o g. 20.00 modlitwą różańcową; o g. 20.30 nabożeństwo fatimskie zakończone procesją wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Niestety, i tu obowiązuje limit obecności do 15 osób, nie licząc księdza i usługujących do liturgii. Z nabożeństwa będzie również przeprowadzona transmisja internetowa.

6. Dziękuję wszystkim, którzy rozumiejąc obecną sytuację wspierają Parafię poprzez wpłaty na konto bankowe. Bóg zapłać za pomoc!!!

7. CARITAS informuje, że w środę 13 maja w budynku Straży będzie wydawać pomoc żywnościową. Zainteresowani są proszeni, aby przyjść zabezpieczonym w środki ochrony osobistej (maseczki i rękawiczki).