Intencje mszalne od 11 do 18 maja 2020

Poniedziałek – 11 maja

18.30 + Irena Kłysz

Wtorek – 12 maja

18.30 1) + Irena – od s. Pawła z r.; 2) + Konrad Borowczak – od brata Henryka z r. z Anglii

Środa – 13 maja

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; z prośbą deszcz; w intencji całej wspólnoty Żywego i Nieustającego Różańca za wstawiennictwem MB Fatimskiej z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństw dla rodzin; z podz. Trójcy Św. za miłosierdzie i otrzymane dary i opiekę Matki Bożej; ++ Szczepan, Marianna Kawiccy, Halina, Feliks Blige, Dorota Tyszecka, Krystyna Sowińska, Jerzy Matuszak; ++ Antoni Pałys z i jego rodzice, Teresa Polus, Ireneusz Kaczmarek – od synów z rr.; ++ Krystyna, Jerzy, Mirosław, Zygmunt Tulińscy, Elżbieta, Marek, Stanisław Iwanowscy, zm. z r. Lewandowskich; ++ Teresa, Walenty Nowak, zm. z r. Nowaków; ++ Czesława(f), Wacław Wolscy; + Andrzej Wenc – od syna

Czwartek – 14 maja

18.30 + Grzegorz i zm. z r.

Piątek – 15 maja

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; z prośbą o deszcz; ++ Zofia, Walenty, Genowefa, Leonard, Władysław Kabacińscy, Zofia, Franciszek Błaszyk, Anna Dziedzic; ++ Stanisława(f), Kazimierz Łuczak, Stanisława(f), Henryk Śniecińscy, Jan Rybiński

Sobota – 16 maja

18.30 ++ Maria, Józef, Jerzy, Wojciech Starosta, Józef, Walentyna Siekierscy

Niedziela – 17 maja

  1. 07.30 ++ Stanisław z ok. im., Józefa(f) Michalscy
  2. 09.00 + Stanisława(f) Mazurek
  3. 10.30 ++ zm. z rr. Szymkowiaków i Rozmiarków, Grzegorz Maciejewski
  4. 12.00 + Adam Waszak – od Wiolety z Jakubem
  5. 18.30 ++ Krystyna, Zbigniew Siudowscy, Irena, Mieczysław, Andrzej Rutkowscy