Intencje mszalne od 04 do 10 maja 2020

Poniedziałek – 04 maja

18.30 ++ Tadeusz, Salomea Skąpscy, zm. z r. Waligórskich, Michalaków, Michalskich, Cichockich i Skąpskich

Wtorek – 05 maja

18.30 + Krystyna Ryzińska

Środa – 06 maja

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; z prośbą deszcz; + Kazimiera Lambryczak – od c. Małgorzaty; + Urszula Grabowska – od r. Sokołowskich z Kokoszczyna; + Halina Rozmiarek – od syna

Czwartek – 07 maja

18.30 o święte i charyzmatyczne powołania kapłańskie

Piątek – 08 maja

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; z prośbą o deszcz; + Stanisław Grupka z ok. im., rodzice obu stron; ++ Pelagia, Franciszek Stanisławscy, Walentyna, Stanisław Urbaniak Bogumiła, Jan Cejba, Kazimiera, Bronisław Kurowscy, Hieronim Gruszczewski; ++ Marianna, Ignacy Zasieczni, Agata, Piotr, Józef, Elżbieta Dębscy, ks. Franciszek Marusarz;

Sobota – 09 maja

18.30 ++ Alojzy, Helena, Stefan, zm. z rr. Czajkowskich, Wojtasz, Szpera, Wieczorek, dusze czyśćcowe

Niedziela – 10 maja

  1. 07.30 Za Ojca św., kardynałów, biskupów, kapłanów; za seminaria duchowne, profesorów i wychowawców o otwarcie serc na światło Ducha św.
  2. 09.00 + Stanisław Pawlaczyk
  3. 10.30 + Tadeusz Góra w 41. r. śm.
  4. 12.00 + Maria Duda w 5. r. śm., zm. z rr. Dudów, Skórów, Śmigielskich i Szopów
  5. 18.30 + Janina Cyprowska – od wnuka Jacka z r.