Intencje mszalne od 27 kwietnia do 03 maja 2020

Poniedziałek – 27 kwietnia

18.30 ++ Helena, Władysław Wawrzyszko, Andrzej, Kazimiera, Władysław Drobny, Krystyna Krawczyk

Wtorek – 28 kwietnia

18.30 w 66. r. ur. z podz. i prośbą

Środa – 29 kwietnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; z prośbą deszcz; w int. Piotra z ok. 65. r. ur. z podz. i prośbą; + Roman Piotrowski z ok. 10. r. śm.; ++ Franciszek w r. śm., Janina, Jan-Eugeniusz, Stefan, Maria, Anna, Michał Siemińscy; + Walentyna Lizak w 2. r. śm.; + Franciszek Nowak w 60. r. śm.; + Zygmunt Krzyżański – od Ireny i Stefana Bryze z r. oraz Marii i Mieczysława Malik z r.; + Halina Rozmiarek – od c. Marzeny z r.; + Stanisława(f) Lisek – od Joanny i Krzysztofa z r.

Czwartek – 30 kwietnia

18.30 + Kazimierz Cichy – od s. Piotra z r.

Piątek – 01 maja

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; z prośbą o deszcz; w int. dusz czyśćcowych

Sobota – 02 maja

18.30 1) Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu NMP; 2) + Tadeusz Woźny – od żony

Niedziela – 03 maja

  1. 07.30 O zdrowie, Boże błog., światło i dary Ducha Św. dla kapłanów naszej Parafii; o święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
  2. 09.00 + Ryszard Hysa
  3. 10.30 ++ Lech, Stefania, Stefan Kozłowscy, Jadwiga, Franciszek Tesla
  4. 12.00 ++ Weronika, Stanisław Stareńczak
  5. 18.30 ++ Otylia, Stefania, Jan Zamysłowscy