Intencje mszalne od 20 do 26 kwietnia 2020

Poniedziałek, 20 kwietnia

18.30 ++ Sabina, Andrzej Frąszczak, Janina Walczak, Genowefa Zbróg, Eliza, Wojciech, Roman Daniuk

Wtorek, 21 kwietnia

18.30 z ok. 33. r. ślubu Iwony i Roberta z podz. i prośbą oraz ++ Dorota, Jerzy Leitgeber

Środa, 22 kwietnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; z prośbą o zdrowie i Boże błog.; + Zygmunt Krzyżański – od r. Tomaszewskich; + Halina Rozmiarek – od c. Eweliny z r.; + Mirosław Tomikowski

Czwartek, 23 kwietnia

18.30 1) + Wojciech Grządzielewski z ok. im.; 2) + Józef Franc – od r. Ważnych

Piątek, 24 kwietnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; za wstawiennictwem Niep. Serca Maryi z ok. 14. r. ur. Kamila z podz. i prośbą; ++ Marianna, Janina, Zygmunt Lewiccy – od Barbary z r.

Sobota, 25 kwietnia

18.30 1) w 55. r ślubu z podz. i prośbą; 2) + Stanisław – od s. Pawła z r.

Niedziela, 26 kwietnia

  1. 07.30 + Józefa(f), Stanisław Michalscy
  2. 09.00 ++ Gabriela, Czesław w 9. r. śm. Zdarta
  3. 10.30 ++ Natalia w 43. r. śm., Stanisław, Helena Ratajczak, Irena, Jan Kubiś, Jacek Sobkowiak
  4. 12.00 ++ Marianna w 9. r. śm., Bolesław Grabowscy, Wacław Sokołowski w 24. r. śm.
  5. 18.30 + Maciej Kaźmierczak w 1. r. śm.