Intencje mszalne od 09 do 15 marca 2020

Poniedziałek, 09 marca

18.30 z podz. za intronizację Jezusa Chrystusa Króla Polski

Wtorek, 10 marca

18.30 + Waldemar Osiński – od Dagmary z mężem i wnuczką Marysią

Środa, 11 marca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; wint. Krzysztofa z ok. 40 r. ur. z podz. i prośbą; + Marian Kubiak w 3. r. śm.; ++ Marianna w 34. r. śm., zm. z rr. Wagnerów, Piechockich i Lewandowskich; ++ Helena, Józef Bodzioch, Kazimierz Wójcik; + Jan Przybylski – od rr. Bronowickich i Lupów; + Jerzy Matuszak – od r. Blige; + Teresa Napieralska – od c. Grażyny z mężem, wnuka Michała z r., wnuczki Mai z r., wnuczki Natalii, wnuka Mikołaja i Marleny, wnuka Patryka z r.; ++ Wojciech Wrembel, Genowefa, Władysław Taisner; + Kazimierz Cichy – od r. Pomian; zm. z r. Pomian; + Józefa(f) Gaba – od r. Kubiaków z ul. Różanej; ++ Stefania, Stanisław Bryze

Czwartek, 12 marca

18.30 z podz. za intronizację Jezusa Chrystusa Króla Polski

Piątek, 13 marca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w intencji całej wspólnoty Żywego i Nieustającego Różańca za wstawiennictwem MB Fatimskiej z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństw dla rodzin; + Jerzy Matuszak – od brata z r.; + Jan Pawlak – od wnuków Kamila i Damiana; + Genowefa Macieszek

Sobota, 14 marca

18.30 1. ++ Halina, Jan, Maksymilian, zm. z rr. Duda i Stępczyńskich; 2. + Halina Lewandowska – od s. Rafała z r.

Niedziela, 15 marca

  1. 07.30 ++ Józefa(f) z ok. im., Stanisław Michalscy
  2. 09.00 ++ Józef, Anna Śmierzchała
  3. 10.30 ++ Edward, Józef Szmiel, Barbara, Józef Szmiel, Maria, Franciszek Machaj – z ok. im.
  4. /12.00 + Józef Opałka w 8. r. śm.
  5. 13.30 Msza GENEZARET: ++ Aleksander Cenkier, zm. z r. Cenkier, Szalczyków, Wurstów, Gromadzkich i Martyniuków
  6. 15.40 PO GORZKICH ŻALACH: ++ Łucja, Zbigniew Stachowiak
  7. 18.30 + Stanisława(f) Mazurek