Intencje mszalne od 02 do 08 grudnia 2019

Poniedziałek, 02 grudnia

18.30 + Barbara Mitros

Wtorek, 03 grudnia

18.30 + Irena Szymkowiak – od rr. Niewiada, Pokornowskich i Żukiel

Środa, 04 grudnia

  1. 16.00 z ok. 90. r. ur. oraz imienin Barbary z podz. i prośbą (MK)
  2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w int. Piotra o światło Boże i opiekę Opatrzności; aby we walce dobra ze złem zawsze zwyciężało dobro; w int. Panu Bogu wiadomej; w int. Ojca Św. Franciszka i Pasterzy Kościoła o światło Ducha Św. i potrzebne łaski; ++ Aleksandra(f), Józef Kaleta – od synów Aleksandra i Ryszarda; + Jacek Smoliński – od sąsiadów Chwaliszów i Sawickich; + Barbara Czarna – od najbliższych sąsiadów z ul. Rokietnickiej i Spółdzielczej; ++ Teresa, Leopold Petrus, zm. z r.; + Wiesław, Urszula Gołąb, zm. z r. – od Urszuli Gołąb z r.; + Piotr Pałys w r. śm., zm. z r. Pałysów i Kunyszów; + Czesław Kordecki – od córki Doroty i wnuka z r.; ++ Barbara z ok. im., Melania, Alfons, Urszula Bąkowscy, Barbara Czarna; + Barbara Fiks – od koleżanek

Czwartek, 05 grudnia

18.30 1) + Emilia Mitros, 2) + Piotr Król – od rr. Niewiada i Żukiel

Piątek, 06 grudnia

  1. 07.30 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
  2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; + Jacek Smoliński – od r. Bronowickich; + Urszula Kunikowska w 5. r. śm. oraz zm. z rr. Duszyńskich, Michalaków i Goślińskich; + Barbara Czarna – od brata Jerzego; + Piotr Król – od Teresy i Marka Sikorskich; ++ Anna w r. śm., Władysław, Antoni, Ludwik Duda, dziadkowie obu stron, Andrzej w r. śm. i zm. z r., Henryk, Magdalena, Antoni Wojtasz, Krzysztof Duszyński, Anna, Józef Siedleccy, Jadwiga, Zofia, Józef Moniuszko, Genowefa, Henryk, Leszek Świgoniak, Anna Bielarz, Irena Wilanoska, dusze czyśćcowe; ++ Leszek w 14. r. śm., Stanisława(f), Andrzej z ok. ur. i im. Nowaccy, Katarzyna z ok. im., Józef, Jan, Maria, Tekla, Michał Małaczyńscy, Maria, Wawrzyniec, Berta, Jan Zarubajko, Zbigniew Ślipko; ++ Maria, Aleksandra(f), Władysław Adamczak, Stanisława(f), Franciszek, Feliks Płoszyńscy, Stanisława(f), Piotr Ratajczak, Kazimiera(f), Kazimierz Lima, Maria, Jadwiga, Wacław, Jerzy, Artur, Franciszek Nowotni; + Maria Janowska – od Marii i Józefa Ignyś oraz Ewy i Piotra Barańczaków

Sobota, 07 grudnia

18.30 Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu NMP

Niedziela, 08 grudnia

  1. 07.30 Za Ojca św., kardynałów, biskupów, kapłanów; za seminaria duchowne, profesorów i wychowawców o otwarcie serc na światło Ducha św.
  2. 09.00 ++ Michalina, Marianna, Michał Sobczak
  3. 10.30 + Mieczysław Dudziak w 16. r. śm., zm. z rr. Dudziaków, Chołomiejów, Maronów i Faconów
  4. 12.00 + Pelagia Walter z ok. r. śm. i im.
  5. 18.30 + Czesław Szczechowiak w 7. r. śm., rodzice i rodzeństwo obu stron