Intencje mszalne od 25 listopada do 01 grudnia 2019

Poniedziałek, 25 listopada

18.30 + Marian Meissner – od rr. Węgrzynów, Kaźmierczaków i Rozmusów

Wtorek, 26 listopada

18.30 + Franciszka(f) Tatarska w 28. r. śm.

Środa, 27 listopada

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; w int. Piotra o światło Boże i opiekę Opatrzności; + Jacek Smoliński – od r. Ignysiów oraz Ewy i Piotra Barańczaków; ++ Władysław, Franciszka(f), Franciszek, Maria Bogdziun, Zofia, Franciszek Woźni, Joanna, Jan, Stanisław Łozowy, Anna, Władysław Mozol; ++ Antoni, Aniela, Toczek, Jan, Stanisława(f), Irena Bylińscy, Józefa(f), Władysława(f) Perz, Łukasz Łeszyk; + Barbara Czarna – od r. Przybyłów; ++ Janina Walczak, Genowefa Zbróg, Krystyna Krawczyk, Eliza, Roman, Wojciech Daniuk; + Władysław Szenfeld; + Elżbieta Czarnecka – od r. Pankrosów

Czwartek, 28 listopada

18.30 1) + Stanisław Krzyżanek w 21. r. śm., 2) + Tadeusz Szurgot w 5. r. śm.

Piątek, 29 listopada

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; + Jacek Smoliński – od Els, Franza, Patryka, Tereni, Zosi; ++ Maria w 2. r. śm., zm. z rr. Przybylskich, Lasików i Marciniaków; + Barbara Czarna – od Natalii i Arka; + Jan Duda; + Piotr Paliński – od r. Janeczków; + Tadeusz Barzycki w 18. r. śm. i za zm. z r.; + Walery Wojtkowiak w 10. r. śm., zm. z rr. Wojtkowiaków, Kalinowskich, Saksów i Szukała; ++ Teresa, Jarosław w 10. r. śm. Matuszewscy; zm. z rr. Rurów i Bączyków – od siostry i matki chrzestnej

Sobota, 30 listopada

18.30 w 45. r. ślubu Jolanty i Andrzeja z podz. i prośbą

Niedziela, 01 grudnia

  1. 07.30 O zdrowie, Boże błog., światło i dary Ducha Św. dla kapłanów naszej Parafii; o święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
  2. 09.00 ++ Barbara z ok. im., Maria, Franciszek Machaj, Edward Szmiel
  3. 10.30 + Mieczysław Czurak
  4. 12.00 ++ Hanna, Stefan, Andrzej Krzyżan, Barbara Mielec, Sebastian, Teresa, Henryk, Wojciech Szagżdowicz, Antoni Kubiak, dziadkowie obu stron
  5. 18.30 + Elżbieta Przybylska – od męża i dzieci z rr.