Ogłoszenia parafialne na XXXIII niedzielę zwykłą 17 listopada 2019

Niedziela, 17 listopada

 1. Światowy Dzień Ubogich.
 2. Dodatkowa Msza św. o godz. 15.00, na którą zaprasza wspólnota Genezaret.

Poniedziałek, 18 listopada

 1. Spotkanie grupy AA o godz. 18.00 w Sali na górze na probostwie.
 2. Katecheza kerygmatyczna dla rodziców, którzy chcą ochrzcić dzieci w naszej parafii i dla kandydatów na rodziców chrzestnych o godz. 20.00 w Sali na górze na probostwie.

Środa, 20 listopada

Adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do MB Nieustającej Pomocy od 17.30.

Czwartek, 21 listopada

 1. Wigilia wspomnienia św. Cecylii – Msza święta koncelebrowana w intencji Zespołów Śpiewaczych naszej parafii. Po Mszy spotkanie w Oazie.
 2. Katecheza liturgiczna przed chrztem w dużym kościele po Mszy wieczornej (ok. godz. 19.05)
 3. Spotkanie Kręgu Biblijnego Kobiet o g. 20.00 na probostwie.

Sobota, 23 listopada

 1. Zbiórka ministrantów młodszych o godz. 10.00 w dużym kościele.
 2. Adoracja NS od godz. 17.30.

Niedziela, 24 listopada

 1. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
 2. Na wieczornej liturgii Mszy św. śpiew animować będzie schola młodzieżowa.

 

OGŁOSZENIA OGÓLNE

1) Od 1 listopada w kinach można oglądać film pt. „Nieplanowane”. W krajach, gdzie odbyły się już premiery, wywołał burzę. Film opowiada historię jednej z najmłodszych dyrektorek kliniki aborcyjnej, która po 10 latach robienia kariery zobaczyła coś, co zmieniło jej życie…

2) CARITAS naszej Parafii informuje o możliwości wypożyczenia łóżka rehabilitacyjnego. Informacje kontaktowe w Biurze Parafialnym.

3) Koło Seniora w TP zaprasza wszystkich Seniorów dysponujących wolnym czasem na swoje spotkania. Więcej informacji można uzyskać w każdy wtorek o g. 17.00 w Ośrodku Zdrowia przy ul. Sportowej 1.

4) Zapraszam do wzięcia udziału w kursach ikonopisarskich organizowanych w Pracowni Ikon Serca Jezusowego. W tym roku przewidziane zostaną dwa kursy – kurs pierwszego stopnia dla osób początkujących z ikoną Oblicza Chrystusa-Mandylion oraz Ikona Matki Boskiej Częstochowskiej jako przygotowanie naszej parafii do peregrynacji Częstochowskiego wizerunku Maryi. Zapisywać można się na listę w zakrystii. Więcej informacji pod numerem 668 745 407.