Intencje mszalne od 18 do 24 listopada 2019

Poniedziałek, 18 listopada

18.30 + Jerzy, Wojciech, Józef, Maria Starosta; Józef, Walentyna Siekierscy

Wtorek, 19 listopada

18.30 1. + Henryk Kozłowski, 2. + Jacek Smoliński – od rr. Kabacińskich i Polińskich

Środa, 20 listopada

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; + Jacek Smoliński – od pracowników Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska; + Bogumił Popielski – od r. Pawlaczyków; ++ Antoni, Aniela Toczek, Jan, Bronisława (f), Irena Bylińscy, Józefa (f), Władysława (f) Perz, Łukasz Łeszyk; + Barbara Czarna – od koleżanek Marii i Grażyny

Czwartek, 21 listopada

18.30 1. + Marian Nowak 21. r. śm., 2. W intencji Parafialnych Zespołów Śpiewaczych

Piątek, 22 listopada

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej; + Jacek Smoliński – od sąsiadów z ul. Poznańskiej; + Agnieszka, Jan, Bernard, Franciszek Teska; + Tadeusz Barzycki 18. r. śm., zm. z rodz., + Henryk Dyszkant 2. r. śm., Wanda, Mieczysław Czereś; + Janina Hendżak, Antoni Dyszkant; + Barbara Czarna – od córki z rodz.

Sobota , 23 listopada

18.30 + Anna Słomińska 32. r. śm. – od córki Ewy

Niedziela, 24 listopada

  1. 07.30 Za Ojca świętego, Kardynałów, biskupów, kapłanów, za seminaria duchowne, profesorów i wychowawców o otwarcie serc na światło Ducha Świętego
  2. 09.00 + Franciszka (f) Tatarska, zm. z rodz. Tatarskich, Jackowskich i Nowaków
  3. 10.30 + Helena, Władysław Wawrzyszko, Andrzej, Kazimiera, Władysław Drobny, Sabina, Andrzej Frąszczak
  4. 12.00 + Kazimiera, Pelagia Jezierni, rodzice obu stron; + Czesław, Halina, zm. z rodz.
  5. 18.30 + Józef Kaczmarek 5. r. śm. – od syna Piotra z rodz.