Ogłoszenia parafialne na XXX niedzielę zwykłą 27 października 2019

Niedziela, 27 października

 1. Dobiega końca październik. Zapraszamy na Różaniec zwłaszcza tych, którzy jeszcze na nim nie byli: odmawiamy go wspólnie na codziennym nabożeństwie o g. 18.00. Dzieci zapraszamy na nabożeństwo dla młodszych w poniedziałek i środę o g. 17.00.
 2. Na wieczornej Mszy św. oprawę muzyczną zapewni Zespół Młodzieżowy.

Poniedziałek, 28 października

 1. Spotkanie Grupy AA o godz. 18.00 w Sali na górze na probostwie.
 2. Katecheza Kerygmatyczna dla rodziców, którzy chcą ochrzcić dzieci w naszej Parafii oraz dla kandydatów na rodziców chrzestnych odbędzie się o godz. 20.00 również w Sali na górze na probostwie.

Wtorek, 29 października

Boże Krówki mają próbę o godz. 18.00 w Małym Kościele.

Środa, 30 października

 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do MB Nieustającej Pomocy od 17.30.
 2. Od g. 16.30 zapraszam do spowiedzi przed Pierwszym Piątkiem zwłaszcza klasy siódme.

Czwartek, 31 października

 1. Ksiądz proboszcz odwiedzi chorych od g. 08.00.
 2. Zapraszamy od g. 16.30 do spowiedzi przed Pierwszym Piątkiem – zwłaszcza klasy ósme.
 3. Zapraszamy dzieci na BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Odbędzie się on w OAZIE, w czwartek 31.10 w gg. 18.00 – 20.00. Zachęcamy, aby przebrać się za ulubionego świętego. Przewidujemy nagrody w kategorii „najlepsze przebranie” oraz „co wiem o swoim patronie”. W programie, poza tym, tańce, zabawy i słodki poczęstunek.

Piątek, 01 listopada, uroczystość Wszystkich Świętych

Porządek Eucharystii będzie następujący: o 7.30 w MK, o 9.00 i 10.30 w DK, o 12.00 na cmentarzu, poprzedzona procesją i modlitwą za zmarłych. Nie będzie Mszy Świętej wieczornej! Tego dnia nie obowiązuje post!

Sobota, 02 listopada

 1. Ksiądz Szymon odwiedzi chorych od g. 08.00.
 2. Zapraszamy na dodatkowe Eucharystie celebrowane na naszym cmentarzu o godz. 10.00 i o 20.00 (ta Eucharystia będzie celebrowane w intencji naszych Parafian, zmarłych w minionym roku).
 3. Adoracja NS od godz. 17.30.

Niedziela, 03 listopada, dzień Odpustu Parafialnego

Sumie odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył ks. dr Adam Sikora. Zachęcamy wszystkich Parafian do uczestnictwa w Liturgii odpustowej.

 

OGŁOSZENIA OGÓLNE

1) Kartki na „Wymienianki” wyłożone są z tyłu kościoła. Można je składać podczas składki, w zakrystii i w Biurze Parafialnym. Bardzo zachęcam do podtrzymywania tej pięknej polskiej tradycji – znaku naszej modlitewnej pamięci o zmarłych, która jest równocześnie wyznaniem naszej wiary w życie wieczne. Bóg zapłać za ofiary składane przy tej okazji.

2) Zachęcam do zyskiwania odpustów dla zmarłych. Można je zdobyć po spełnieniu zwykłych warunków (stan łaski uświęcającej i przyjęcie Komunii św.) oraz: albo za nawiedzenie kościoła od południa 1.11 do końca dnia 2.11 i zmówienie Wierzę w Boga oraz Ojcze nasz; albo za nawiedzenie w dniach od 1 od 8 listopada cmentarza i zmówienie tam dowolnej modlitwy w intencji zmarłych.

3) Zmarła nasza parafianka + Irena Szymkowiak z TP. Pogrzeb odbył się w czwartek. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu…