Intencje mszalne od 28 do 03 listopada 2019

Poniedziałek, 28 października

18.30 ++ Andrzej, Kazimiera, Władysław Drobny, Helena, Władysław Wawrzyszko

Wtorek, 29 października

18.30 + Zbigniew Koźlarek w 2. r. śm.

Środa, 30 października

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o dobre przygotowanie naszej Parafii na nawiedzenie Matki Bożej w znaku ikony jasnogórskiej; ++ Bogdan, Eugenia, Stanisław Jaremko; Helena, Aleksander Tatarscy; + Jacek Smoliński – od Teresy i Tomasza Owczarz z r.; + Maria Białek – od Kasi i Andrzeja; + Seweryn Szymanowski – od rr. Ławniczaków i Trojanów; + Tadeusz Szurgot z ok. im.; + Bogumił Popielski – od żony i córki z wnukiem; + Stanisław Pajewski; + Irena Szymkowiak – od męża; + Piotr Ziętkiewicz – od r. Pankrosów

Czwartek, 31 października

18.30 1) + Antoni Szlagowski w 39. r. śm., 2) + Maria Agaciak – od rodziny

Piątek, 01 listopada

 1. 07.30 ++ Marian, Zenona(f) Zborowscy, zm. z rr. Zborowskich i Starostów
 2. 09.00 ++ Teresa, Jan, Lucjan, Władysław Karaś
 3. 10.30 ++ Krystyna, Tadeusz Dorna, Józefa(f) Jendro w 4. r. śm.
 4. 12.00 CMENTARZ: za Parafian

Sobota, 02 listopada

 1. 10.00 + Janina w r. śm.
 2. 18.30 Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu NMP
 3. 20.00 CMENTARZ: za zmarłych Parafian z ostatniego roku

Niedziela, 03 listopada

 1. 07.30 O zdrowie, Boże błog., światło i dary Ducha Św. dla kapłanów naszej Parafii; o święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
 2. 09.00 + Tadeusz i zm. z rr. Dudów i Rudnickich
 3. 10.30 ++ Gabriela w 25. r. śm., Czesław Zdarta i zm. z r.
 4. 12.00 SUMA ODPUSTOWA w intencji Parafian
 5. 18.30 ++ Jadwiga, Leon, Wiktoria, Stanisław, Marta Kowalska