Intencje mszalne od 21 do 27 października 2019

Poniedziałek, 21 października

18.30 ++ Sabina, Andrzej Frąszczak, Janina Walczak, Genowefa Zbróg, Elżbieta, Zenon, Wojciech Daniuk

Wtorek, 22 października

18.30 + Jan Niewiada w 10. r. śm.

Środa, 23 października

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; + Jacek Smoliński – od r. Litwinów z Biłgoraja; + Seweryn Szymanowski z ok. im. – od żony z r.; + Bożena Radecka; + Bogumił Popielski – od rr. Leśniewskich i Wenz; + Władysława(f) Raszewska – od Wspólnot Różańcowych; + Adam Siekierski – od dziadków Grabowskich; ++ Krystyna Ryzińska, Irena Dawidowska; + Zofia Kowalewska – od syna Mieczysława z r.; ++ Stanisław Majorczyk w r. śm., Bogumiła(f) Kasprzak w r. śm., zm. rodzice i rodzeństwo obu stron; ++ Teresa Polus w 1. r. śm. – od synów z rr.; ++ Ireneusz Kaczmarek – od synów z rr.; + Antoni Pałys oraz rodzice, Mirosław, Jerzy, Krystyna, Zygmunt Tulińscy, Stanisław, Elżbieta, Marek Iwanowscy, zm. z r. Lewandowskich; + Stefan Lewicki w 10. r. śm. – od rr. Krzyżanów i Odwrotów; + Krystyna Przybylak-Kojda – od syna Tomka z żoną i córką Zuzią

Czwartek, 24 października

18.30 1) + Marian Meissner – od żony, 2) w 55. r. ślubu Janiny i Tadeusza oraz z ok. 75. r. ur. Janiny z podz. i prośbą, w 30. r. ślubu Beaty i Marka z podz. i prośbą oraz ++ rodziców Bronowickich, Brodniewiczów, Lupa, Dąbrowskich

Piątek, 25 października

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; w 55. r. ślubu Zdzisławy(f) i Mieczysława, z podz. i prośbą – od c. Eweliny z r. i s. Przemysława z r.; w 27. r. ślubu Renaty i Pawła z podz. i prośbą; w 40. r. ślubu Katarzyny i Stanisława z podz. i prośbą; w 40. r. urodzin Marka z podz. i prośbą; o łaskę powrotu do zdrowia dla Zosi;+ Seweryn Szymanowski – od r. Bączyk; + Władysława(f) Raszewska – od r. Wojtaszów z Rumianka; + Bogumił Popielski – od kuzynki Ewy z Michałem; + Jan Szyjka – od syna z r.; ++ Agata, Piotr, Elżbieta, Józef Dębscy, Marianna, Ignacy Zasieczni

Sobota, 26 października

  1. 17.00 Msza Jubileusz 50-lecia małżeństwa Wandy i Andrzeja (MK)
  2. 18.30 1) ++ Władysława(f), Adam Krauze, Czesława(f), Stefan Magdziarek, 2) + Franciszek Ziółkowski – od żony z r.

Niedziela, 27 października

  1. 07.30 ++ Genowefa, Władysław, Stanisław, Irena Matuszak, Marianna Staszkiewicz, Łucja, Tomasz Konieczni
  2. 09.00 ++ Tadeusz z ok. im., Krystyna Góra
  3. 10.30 + Tadeusz Jeszke i z m. z r.
  4. 12.00 ++ Jacek w 13. r. śm. Sobkowiak, Irena, Jan Kubiś, Natalia, Helena, Stanisław Ratajczak, Weronika, Jan Kaczmarek
  5. 18.30 ++ Walentyna, Józef Siekierscy, Jerzy, Wojciech, Józef, Maria Starosta