Ogłoszenia parafialne na XXVIII niedzielę zwykłą 13 października 2019

Niedziela, 13 października

  1. Zapraszamy na Różaniec: odmawiamy go wspólnie na codziennym nabożeństwie o g. 18.00. Dzieci zapra-szamy na nabożeństwo dla młodszych w poniedziałki, środy i piątki o g. 17.00.
  2. W całej Polsce obchodzimy XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”. Po Mszach zbierane będą ofiary na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, o którym Święty Papież mówił jeszcze za swojego życia, że to jego najpiękniejszy pomnik.

Poniedziałek, 14 października

  1. Od poniedziałku rozpoczynamy przyjmowanie intencji Mszy świętych na rok 2020 WYŁĄCZNIE w godzinach urzędowania Biura Parafialnego (tj. od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św. i dodatkowo w środę w gg. 10.00 – 12.00).
  2. Spotkanie Grupy AA o godz. 18.00 w Sali na górze na probostwie.
  3. Katecheza Kerygmatyczna dla rodziców, którzy chcą ochrzcić dzieci w naszej Parafii oraz dla kandydatów na rodziców chrzestnych odbędzie się o godz. 20.00 również w Sali na górze na probostwie.

Wtorek, 15 października

Boże Krówki mają próbę o godz. 18.00 w Małym Kościele.

Środa, 16 października

Adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do MB Nieustającej Pomocy od 17.30.

Czwartek, 17 października

Zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 8 – w Dużym Kościele po Mszy św.

Sobota, 19 października

  1. Adoracja NS od godz. 17.30.
  2. Po wieczornej Mszy św. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

Niedziela, 20 października

Wspólnota GENEZARET zaprasza na dodatkową Eucharystię o g. 15.00 i na spotkanie po niej.

 

OGŁOSZENIA OGÓLNE

Chcemy zorganizować dla dzieci BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Odbędzie się on w OAZIE, w czwartek 31.10 w gg. 18.00 – 20.00. Zapraszamy dzieci od wieku przedszkolnego z rodzicami – zachęcamy, aby przebrać się za ulubionego świętego. Przewidujemy nagrody w kategorii „najlepsze przebranie” oraz „co wiem o swoim patronie”. W programie, poza tym, tańce, zabawy i słodki poczęstunek. Rodziców, którzy chcieliby wesprzeć organizację Balu zapraszamy na spotkanie w sobotę 26.10 na probostwo po wieczornej Mszy św. (ok. 19.30)