Intencje mszalne od 14 do 20 października 2019

Poniedziałek, 14 października

18.30 ++ Józef, Walentyna Siekierscy, Mirosław Grupka

Wtorek, 15 października

18.30 + Izabela Kozłowska

Środa, 16 października

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; z podz. Panu Bogu i Matce Najśw. za 57 lat małżeństwa, z prośbą o zdrowie, miłość, opiekę nad rodziną, dary Ducha Św. oraz w intencji Panu Bogu wiadomej; w int. Elżbiety i Marka z ok. 20. r. ślubu z podz. i prośbą o opiekę Matki Bożej dla całej rodziny; o zdrowie i Boże błog.; z podz. Trójcy Przenajśw. z okazane miłosierdzie oraz za piękną miłość Matki Bożej; + Jacek Smoliński – od Romki, Leszka i Łukasza; + Jan Duda; ++ Jadwiga, Edward Maciejewscy; Gerard, Barbara Raszewscy, Jacek Raszewski – z ok. im.; + Maria Kachel – od brata Stanisława z r.; + Władysława(f) Raszewska – od córek Danuty i Joanny z rr.; + Jan Szyjka – od córki z r.; + Bogumił Popielski – od rr. Czajkowskich i Wieczorków; ++ Stanisław Buchwald, Marian Sokołowski; ++ Michał w 13. r. śm., Mirosław w 4. r. śm. Opałka, zm. z rr. Opałków, Dudziaków i Przybylskich; + Roman Szczechowiak, zmarłe rodzeństwo i rodzice obu stron; ++ Marcin Matysiak, Barbara Sobkowska, Maria Wolniak, rodzice obu stron; ++ Tadeusz Przybylski w 9. r. śm., zm. rodzice i rodzeństwo, Stanisława(f), Józef Jandy, zm. rodzice i rodzeństwo obu stron; Józefa(f), Ludwik Melcer, Wincenty Zimniewski

Czwartek, 17 października

18.30 1) + Marian Meissner – od r. Kaczmarków z Przebędowa, 2) + Stanisława(f) Mazurek

Piątek, 18 października

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; + Jacek Smoliński – od Urszuli i Mariana Tujdowskich; + Krystyna Knaś w 3. r. śm.; + Bogumił Popielski – od ciotki Ireny z r. z Witoldzina

Sobota, 19 października

18.30 ++ Stanisław Jóźwiak, Wanda Duda, Urszula Deckert

Niedziela, 20 października

  1. 07.30 ++ Zenon Ostrowski w 24. r. śm., Krystyna Dorna z ok. ur., Beata Fornalczyk
  2. 09.00 ++ Helena, Kajetan w r. śm., Tadeusz w r. śm. Wyka, Wanda, Henryk Nowak
  3. 10.30 ++ Mateusz Tomikowski w 7. r. śm., Marian Cyprowski, zm. z rr. Tomikowskich i Cyprowskich
  4. 12.00 Za Ojca św., kardynałów, biskupów, kapłanów; za seminaria duchowne, profesorów i wychowawców o otwarcie serc na światło Ducha św.
  5. 18.30 ++ Irena, Kazimierz Walter