Intencje mszalne od 30 września do 06 października 2019

Poniedziałek, 30 września

18.30 + Tadeusz w r. śm.

Wtorek, 01 października

18.30 + Gertruda Kaczmarek – od wnuków: Asi, Ani i Sławka z rr.

Środa, 02 października

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; o Boże błog. dla wnuków i opiekę Aniołów Stróżów; ++ Aleksandra(f), Józef Kaleta – od synów Aleksandra i Ryszarda; + Piotr Domitrz w r. śm.; + Jacek Smoliński – od żony; + Seweryn Szymanowski – od r. Wanatów z Poznania; + Alicja Latosińska – od brata Marka z r. i siostry Małgorzaty

Czwartek, 03 października

18.30 + Benedykt Maciejak – od żony

Piątek, 04 października

  1. 07.30 Msza św. wynagradzająca NS Pana Jezusa
  2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; w 60. r. ślubu Sabiny i Henryka z podz. i prośbą; w 10. r. ślubu z podz. i prośbą; ++ Teresa, Krzysztof, Teresa, Zdzisław, Teresa, Józef; + Franciszek w r. śm., rodzice i rodzeństwo; + Jacek Smoliński – od Grzegorza Woźniaka z r.; + Seweryn Szymanowski – od rr. Leopoldów i Karłyków; ++ Franciszek, Maksymilian, Maria Sobek; ++ Dorota Tyszecka, Feliks, Halina Blige, Szczepan, Marianna Kawiccy – od Marzeny i Moniki z rr.; + Alicja Latosińska – od brata Benedykta z r.; ++ Franciszek, Zofia Błaszyk, Zofia, Walenty, Genowefa, Leonard, Władysław Kabacińscy, Anna Dziedzic; ++ Jerzy Wójcik, Lukrecja Jadkowska; ++ Urszula w 13. r. śm., Melania, Barbara, Alfons Bąkowscy; ++ Marianna, Franciszek, Bernard Szalczyk, Aleksander Cenkier, Benedykt Maciejak

Sobota, 05 października

  1. 15.00 Msza ślubna: Ewelina, Przemysław (MK)
  2. 16.00 Msza jubileuszowa (DK)
  3. 18.30 Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu NMP

Niedziela, 06 października

  1. 07.30 + Tadeusz Dorna w 13. r. śm.
  2. 09.00 O zdrowie, Boże błog., światło i dary Ducha Św. dla kapłanów naszej Parafii; o święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
  3. 10.30 ++ Bolesław w 22. r. śm., Anastazja, Stefan, Andrzej, Hanna Krzyżan, Antoni Kubiak i teściowie, Sebastian Szagżdowicz, Barbara Mielec
  4. 12.00 ++ Józefa(f), Jan Duszyńscy, Maria, Tadeusz Pałażejowie, Maciej Stróżyk, zm. z rr. Jackowiaków i Jeszków
  5. 18.30 + Janina Siuda – od męża Zygmunta z dziećmi, Synową i zięciem oraz wnukami