Intencje mszalne od 23 do 29 września 2019

Poniedziałek, 23 września

18.30 + Czesława(f) Słowińska – od bratowej Marii z synem

Wtorek, 24 września

18.30 + Gertruda Kaczmarek – od rr. Kaczmarków i Pawlickich

Środa, 25 września

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowa-nie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; ++ Józef, Helena Bodzioch, Kazimierz Wójcik; + Jacek Smoliński – od Michała i Anety z r.; + Seweryn Szymanowski – od rr. Pukackich i Roguszczak; + Feliksa(f) w 9. r. śm. Sokół; + Alicja Latosińska – od Joli z Mariką; + Aleksandra(f) Nowak w 22. r. śm.; ++ rodzice Regina w 21. r. śm., Władysław Wiciak, Katarzyna, Antoni Stępień, bracia Henryk, Jan Stępień, Jan Janik, zm. z r. Jeziernych oraz w intencji tylko Bogu wiadomej

Czwartek, 26 września

18.30 1) ++ Krystyna Krawczyk, Łucja, Antoni Szymańscy, Elżbieta, Wojciech, Roman Daniuk, 2) + Eugenia Ziętarska z ok. ur.

Piątek, 27 września

  1. 16.00 Msza ślubna: Monika, Adrian (DK)
  2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowa-nie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; + Kazimierz Kordys w 7. r. śm. – od c. Ewy z mężem; + Jacek Smoliń-ski – od Donaty Przybeckiej z r.; + Seweryn Szymanowski – od rr. Kozioł i Pietrzak; + Alicja Latosińska – od koleżanek i kolegów z Uniw. III Wieku z TP

Sobota, 28 września

18.30 w 45. r. ślubu Stanisławy i Stanisława z podz. i prośbą

Niedziela, 29 września

  1. 07.30 ++ Krystyna, Tadeusz Dorna, Marianna, Franciszek, Władysław, Zenon, Danuta Dorna, zm. z r. Dornów
  2. 09.00 ++ Wacław, Bronisława(f), Wacław Sokołowscy, Janina Mocarska, Marianna, Bolesław Grabowscy
  3. 10.30 ++ Teresa, Mieczysław Spychała
  4. 12.00 ++ zm. z rr. Konarskich, Kucharskich, Sozańskich, ks. Zbigniew Sas i jego rodzice
  5. 18.30 w int. mieszkańców ul. 23 Października z TP