Intencje mszalne od 16 do 22 września 2019

Poniedziałek, 16 września

18.30 ++ Urszula, Szczepan Kuszak

Wtorek, 17 września

18.30 + Barbara Bayer – od r Ilony z r.

Środa, 18 września

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; ++ Franciszek, Janina – z ok. ur., Jan-Eugeniusz, Stefan, Maria, Anna, Michał, Bolesław Siemińscy; + Jacek Smoliński – od Michała i Anety z r.; + Seweryn Szymanowski – od siostry Krystyny z córkami; + Barbara Fiks – od Heleny Karaś; + Julia Ziętek – od r. Dębskich; + Alicja Latosińska – od Wandy Dunaj; ++ Feliks, Halina, Mieczysław Smolińscy, Marian, Jadwiga Kilanowscy, zm. z rr. Wiśniewskich, Dłużewskich i Witkowskich; ++ Maria, Aleksandra(f), Władysław Adamczak, Stanisława(f), Piotr Ratajczak, Kazimiera, Kazimierz Lima, Stanisława(f), Franciszek, Feliks Płoszyńscy, Maria, Jadwiga, Wacław, Jerzy, Artur, Franciszek Nowotni; + Regina Sprengel – od chrześniaczki Katarzyny z r.

Czwartek, 19 września

18.30 ++ Franciszka(f), Alojzy, Wiesława(f), Zbigniew, Krystyna, Karol, zm. dziadkowie Bertrandt, Pelagia, Michał, Ryszard, Jerzy Kubiak, zm. dziadkowie

Piątek, 20 września

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; z prośbą o szczęśliwą operację; ++ Genowefa Napierała w 2. r. śm., Maria Kram w 18. r. śm., zm. z r.; + Jacek Smoliński – od r. Sobierajskich; + Seweryn Szymanowski – od c. Iwony; + Halina Grenda w 7. r. śm.; + Beata Fornalczyk – od córki z narzeczonym; ++ Kazimierz, Albin, Agnieszka Woźniak, Eleonora, Gabriela, Wincenty Hancz, Mieczysław, Helena, Józef Szymanowscy, Regina, Agnieszka, Marian Konopka, Walentyna, Stanisław Sobańscy, Alojzy Kabaciński

Sobota, 21 września

  1. 14.00 Msza ślubna: Magdalena, Krzysztof (MK)
  2. 16.00 Msza ślubna: Joanna, Łukasz (MK)
  3. 18.30 ++ Alojzy, Helena, Stefan, zm. z r. Czajkowskich, Wojtaszów i Szpera, dusze czyśćcowe

Niedziela, 22 września

  1. 07.30 ++ Stanisława(f), Józef Stachurscy, Helena, Mieczysław Baksalara, zm. z r.
  2. 09.00 ++ Teresa, Henryk, Wojciech, Sebastian Szagżdowicz, Hanna, Stefan, Andrzej Krzyżan, dziadkowie obu stron, Barbara, Antoni
  3. 10.30 ++ Mateusz Tomikowski, Marian Cyprowski, z. z r. Tomikowskich i Cyprowskich
  4. 12.00 ++ Feliksa(f) w 9. r. śm., Czesław w 21. r. śm. Sokół
  5. 18.30 ++ Helena, Władysław Wawrzyszko, Andrzej, Kazimiera, Władysław Drobni, Sabina, Andrzej Frąszczak