Intencje mszalne od 26 sierpnia do 1 września 2019

Poniedziałek, 26 sierpnia

 1. 18.30 + Barbara Bayer – od Ilony z rodz.
 2. Poświęcenie ikon.

Wtorek, 27 sierpnia

 1. 18.30 + Kazimiera (f), Stanisław Kapelan, Janina, Jan Maik – od Magdy i Ryszarda z dziećmi.
 2. Koncert po Mszy świętej.

Środa, 28 sierpnia

 1. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; w int. Józefa z ok 84 r. ur. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Bbł.; + Marianna Woźniak – od Grzegorza z rodz.; + Gertruda Kaczmarek – od Grzegorza Woźniaka z rodz.; + Paweł Konaszewicz; Jan Szyjka – od kuzynki Ireny z rodz.; + Aleksander Grądalski – chrześniaka Huberta z rodz.; + Benedykt Maciejak – od sąsiadów z klatki; Halina Brząkowska 3. r. śm.; + Jacek Smoliński – od Romki, Leszka, Łukasza; + Walentyna (f), Jerzy Lizak, Witold Szatkowski – od szwagierki i szwagra.
 2. Koncert po Mszy świętej.

Czwartek, 29 sierpnia

18.30 W 4. r. ślubu Oleny i Stanisława z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Bbł.

Piątek, 30 sierpnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o dobrych katechetów; + Paweł Konaszewicz; + Jan Szyjka – od r. Kruków; + Benedykt Maciejak – od Magdy, Krzysztofa i Jagody.

Sobota, 31 sierpnia

 1. 15.00 Koncert
 2. 16.30 40 lecie Anny i Michała (MK)
 3. 18.30 + Stefania Goździk – od wnuczki z r.

Niedziela, 01 września

 1. 09.00 O zdrowie, Bbł., światło i dary Ducha Świętego dla kapłanów naszej parafii; o święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
 2. 10.30 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, Bbł i zdrowie dla Elżbiety i Piotra oraz z okazji 40 r. ur. Roberta i 18 r. ur. Julii o potrzebne łaski, opiekę MB na każdy dzień dla całej rodziny.
 3. 12.00 + Jan Niewiada z ok. im. i ur.
 4. 18.30 + Stefania (im), Franciszek, Jan, Kazimierz Grzęda.
 5. 20.00 Msza dziękczynna za zebrane plony – Kokoszczyn świetlica.