Intencje mszalne od 05 do 11 sierpnia 2019

Poniedziałek, 05 sierpnia

18.30 + Antoni oraz z prośbą o pociechę dla rodziców

Wtorek, 06 sierpnia

18.30 ++ Halina, Maksymilian, Jan Duda

Środa, 07 sierpnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowa-nie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; z podziękowaniem za uzdrowienie dla mamy, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej; z podz. Trójcy Przenajśw. za okazane miłosierdzie i za opiekę Matki Bożej; o dobrych katechetów; + Jan Bo-gacki w 23. r. śm.; ++ Aleksandra(f), Józef Kaleta – od Aleksandra i Ryszarda; + Mieczysław Roguszczak – od r. Chachułów z Torunia; + Zofia Antkowiak w 5. r. śm. i zm. z rr. Antkowiaków, Siwczaków, Sadalskich, Gaw-roniaków i Mikołajczaków; + Genowefa Głuszak w 4. r. śm. i za zm. z r.; + Gertruda Kaczmarek – od rr. Czy-żów i Jaworskich; + Paweł w 14. r. śm. i zm. z r. Starzonek; + Jan Szyjka – od r. Thomasów; + Paweł Kona-szewicz; ++ Izydor w 4. r. śm., Dariusz w 3. r. śm. Majerczak, Jan Szyjka – od r. Majerczaków; ++ Jan Stępień w 5. r. śm. – od żony, Józef Pluta w 4. r. śm., Stanisław Pluta w miesięcznicę śmierci, Katarzyna, Antoni Stę-pień, Janina, Ignacy Pluta, Stefan Mańczak; ++ Josef Münzker w 2. r. śm., zm. z rr. Münzker, Püschl, Skrzyp-czak, Goździk, Konys i Leszczyńskich; ++ Dorota Tyszecka, Marianna, Szczepan Kawiccy, Feliks, Halina Blige

Czwartek, 08 sierpnia

18.30 ++ Anna, Józef Samoląg

Piątek, 09 sierpnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowa-nie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; z podziękowaniem za uzdrowienie dla mamy, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej; o dobrych katechetów; w 40. r. ślubu z podz. i prośbą; + Emilia Czarna – od sąsiadów Wenców, Nowickich i Troszczyńskich; + Roman Cieśliński z ok. im.; + Jan Szyjka – od r. Grygierów z Góry; + Paweł Konaszewicz

Sobota, 10 sierpnia

  1. 15.30 Msza ślubna: Patrycja i Adrian (MK)
  2. 18.30 ++ Alojzy, Helena, Stefan, zm. z r. Czajkowskich, Wojtasz, Szpera, dusze czyśćcowe

Niedziela, 11 sierpnia

  1. 09.00 Za Ojca św., kardynałów, biskupów, kapłanów; za seminaria duchowne, profesorów i wychowawców o otwarcie serc na światło Ducha św.
  2. 10.30 ++ Lech, Stefa, Stefania Kozłowscy, Jadwiga, Franciszek Teska
  3. 12.00 w 41. r. ślubu Barbary i Wojciecha, w 6. r. ślubu Sylwii i Andrzeja i w 5. r. ur. Jasia – z podz. i prośbą
  4. 18.30 w int. Karoliny i Mariusza z ok. 12. r. ślubu z podz. i prośbą