Ogłoszenia parafialne na XVII niedzielę zwykłą 28 lipca 2019

Niedziela, 28 lipca

  1. Na Mszy św. o g. 12.00 gościć będziemy delegację, z Burmistrzem na czele, mieszkańców z zaprzyjaźnionej gminy Fronreute z Niemiec.
  2. Przypominamy o wakacyjnym układzie Mszy św. w niedziele: nie ma Mszy o 7.30; pozostałe wg zwykłego porządku, w Dużym Kościele.

Poniedziałek, 29 lipca

  1. Grupa AA ma swoje spotkanie o godz. 18.00 w Sali na górze na probostwie.
  2. Katecheza kerygmatyczna dla Rodziców, którzy chcą ochrzcić swoje dzieci w naszej Parafii i dla kandydatów na rodziców chrzestnych odbędzie się o g. 20.00 w Sali na górze na probo-stwie. Zainteresowanym zwracam uwagę, że następna odbędzie się za dwa tygodnie, tj. 12 sierpnia.

Środa, 31 lipca

Adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do MB Nieust. Pomocy od 17.30.

Piątek, 02 sierpnia

Pierwszy Piątek miesiąca. Ks. Proboszcz odwiedzi z sakramentami chorych od g. 08.00. Okazja do spowiedzi od g. 16.00. Komunia św. będzie udzielana o 16.30, 17.00 i 17.30. Od g. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu.

Sobota, 03 sierpnia

  1. Ks. Szymon odwiedzi chorych od g. 08.00.
  2. Adoracja NS od godz. 17.30.

 

OGŁOSZENIA OGÓLNE

A) Żywy Różaniec naszej Parafii będzie przewodniczył adoracji w Bazylice Archikatedralnej w Poznaniu w piątek 9 sierpnia. Organizowany jest wspólny wyjazd – członkowie Wspólnoty zgłaszają się u p. Marii Czajkowskiej. Gdyby ktoś chciał dołączyć – zgłaszać się można w zakrystii lub w Biurze Parafialnym.

B) GOK zaprasza na koncert z cyklu „Lusowskie Spotkania Muzyczne” – wystąpi zespół Afterimages w niedzielę 04 sierpnia o g. 13.00.

C) Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłą niedzielę przy poświęceniu pojazdów.

D) Zmarł nasz parafianin + Jan Szyjka z Góry; pogrzeb odbył się w czwartek. Polećmy go Bożemu miłosierdziu…