Intencje mszalne od 29 lipca do 04 sierpnia 2019

Poniedziałek, 29 lipca

18.30 + Dariusz Pietryka – od Ewy i Piotra Kozłowskich z r.

Wtorek, 30 lipca

18.30 + Maciej Kaźmierczak – od rodziców, Kamili, dzieci i brata Krzysztofa

Środa, 31 lipca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; z prośbą o uzdrowienie dla mamy, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej; o dar powrotu do zdrowia dla Jacka, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej; ++ Maria, Ignacy Tatarscy; ++ Mieczysław, Zenon Roguszczak – od r. Stala z Torunia; + Gertruda Kaczmarek – od Wspólnoty Żywego i Nieustającego Różańca; ++ Henryk Dyszkant z ok. ur., Wanda, Mieczysław Czereś, Janina Hendżak, Antoni Dyszkant; ++ Stanisława(f) w 20. r. śm., Antoni, Marianna, Sławomir Mikołajczak, Jerzy Słaby, Stanisław Pawlaczyk, zm. z r. Mikołajczaków i Szeszułów; + Jan Szyjka – od r. Jeziernych; + Małgorzata Nowicka w 2. r. śm.; + Urszula Rogowska – od r. Perkowskich; + Paweł Konaszewicz

Czwartek, 01 sierpnia

18.30 + Janina Siuda – od r. Kurachów z ul. Łąkowej

Piątek, 02 sierpnia

  1. 15.30 Msza ślubna: Martyna i Jędrzej (MK)
  2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; z prośbą o uzdrowienie dla mamy, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej; w int. Anny i Krzysztofa z ok. 20. r. ślubu z podz. i prośbą; + Helena Biernat w 2. r. śm.; + Czesław Żukiel z ok. im. i ur.; + Mieczysław Roguszczak – od r. Roguszczak z Torunia; + Gertruda Kaczmarek – od rr. Tujdowskich i Piotrowskich; + Jan Szyjka – od mieszk. Góry

Sobota, 03 sierpnia

18.30 Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu NMP

Niedziela, 04 sierpnia

  1. 09.00 O zdrowie, Boże błog., światło i dary Ducha Św. dla kapłanów naszej Parafii; o święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
  2. 10.30 ++ Helena, Kajetan, Tadeusz Wyka
  3. 12.00 + Józef Miałkas – od Sabiny i Kazimierza Lipińskich
  4. 18.30 + Jerzy Wrembel w 3. r. śm., rodzice obu stron