Intencje mszalne od 22 do 28 lipca 2019

Poniedziałek, 22 lipca

18.30 + Dariusz Pietryka – od Małgorzaty i Józefa Ignyś

Wtorek, 23 lipca

18.30 + Stanisław Zachura – od syna z rodziną

Środa, 24 lipca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowa-nie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; z prośbą o uzdrowienie dla mamy, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej; z prośbą o pociechę dla rodziców i niebo dla dziecka; w 38. r. ślubu Małgorzaty i Jordana z podz. i prośbą; + Anna Morzy w 5. r. śm.; + Adam Siekierski z ok. ur. – od rodziców i brata z r.; ++ Helena, Ludwik, Mieczysława(f) Kolasińscy, Jan, Krzysztof Grochowscy, Aniela, Ryszard Sołtysiak, Stefania, Rudolf Kos, Henryk Misztak, Alfred Hadyniak, Jadwiga Jandy, zm. z r.; ++ Mieczysław Roguszczak, Mieczysław, Zenon, Antoni Roguszczak – od rr. Pukac-kich i Szarek; + Cyryla(f) Kolat – od wnuczek z rr.; ++ Czesław Sokół z ok. im., Waldemar Przybysz w 5. r. śm.; + Stanisław Maciejewski – od r. Pankrosów; + Grzegorz Maćkowiak – od siostry z r. i chrześniaczki Gosi z r.; + Gertruda Kaczmarek – od syna Piotra z r.; ++ Anna, Aleksander, Stefan, Kazimierz, Tadeusz, Mieczysław, Czesław, Teresa Grzesiak, Władysława(f), Henryk, Włodzimierz, Piotr Dworczyk, Franciszka(f) Rybarczyk, Helena Wajnert, Stanisław Kaczmarek; ++ Leon, Ryszard Jandy, Antonina, Jan Jeżak, Władysława(f), Jan Jandy, rodzeństwo obu stron

Czwartek, 25 lipca

18.30 w 70. r. ur. Anny z podz. i prośbą o Boże błog. dla całej rodziny

Piątek, 26 lipca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowa-nie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; z prośbą o uzdrowienie dla mamy, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej; w int. Krzysztofa z ok. 20. r. ur. z podz. i prośbą o światło Ducha Św.; ++ Anna z ok. im. i ur., Józef Samoląg, Bernard w r. śm., Ma-ria Stępczyńscy, Czesław Janowski z ok. im., Helena, Bolesław Janowscy; + Anna z ok. im., Kazimierz w 32. r. śm. Słomińscy – od c. Ewy; + Anna Szamrej z ok. im. – od męża z dziećmi i rr.; ++ Anna z ok. im., Alojzy Ro-szak, Marian, Marta, Zygmunt Braniewicz, Helena, Jan Kortus, zm. dziadkowie; ++ Mieczysław, Zenon Ro-guszczak – od r. Nowackich z Przysieka; + Anna Derda z ok. im., zm. z r. obojga stron; + Sylwester Majorczyk w 2. r. śm. – od żony z r.; ++ Aneta Noak z ok. ur. i im., Aniela Przybylska w 6. r. śm.; ++ Anna z ok. im., Wła-dysław z ok. im., Mieczysława(f), Antoni, Ludwik Duda, Henryk z ok. im., Magdalena, Antoni Wojtasz, An-drzej Michalski i zm. z r., Krzysztof Duszyński z ok. im., Anna z ok. im., Józef Siedleccy, Jadwiga, Zofia, Józef Moniuszko, Genowefa, Henryk, Leszek Świgoniak, Anna Bielarz z ok. im., Irena Wilanowska, dusze czyśćco-we; ++ Barbara w 10. r. śm., Jerzy Rubas, Kazimiera, Franciszek Dziamscy, Janina, Sylwester Antkowiak, Katarzyna Budziewska

Sobota, 27 lipca

  1. 12.00 Msza św. Bractwa Kurkowego
  2. 16.00 Msza ślubna: Liwia i Patrycjusz (MK)
  3. 18.30 + Krystyna Czyż – od c. Doroty z r.

Niedziela, 28 lipca

  1. 09.00 ++ Stanisława(f), Stanisław Duda, Irena, Hieronim, Anna, Janusz, Wacław Skóra
  2. 10.30 ++ Józef w 4. r. śm., Marianna, Józef Kosmala
  3. 12.00 ++ Teresa, Mieczysław Spychała
    chrzty na Mszy: Antonina; Sebastian; Ksawery Cyprian; Gabriela Zuzanna; Michał
  4. 18.30 + Aleksander Wendland w 5. r. śm.