Ogłoszenia parafialne na XV niedzielę zwykłą 14.07.2019

Niedziela, 14 lipca

Przypominamy o wakacyjnym układzie Mszy św. w niedziele: nie ma Mszy o 7.30; pozostałe wg zwykłego porządku, w Dużym Kościele.

Poniedziałek, 15 lipca

  1. Grupa AA ma swoje spotkanie o godz. 18.00 w Sali na górze na probostwie.
  2. Katecheza kerygmatyczna dla Rodziców, którzy chcą ochrzcić swoje dzieci w naszej Parafii i dla kandydatów na rodziców chrzestnych o godz. 20.00 w Sali na Górze na probostwie. Przypominam zainteresowanym, że w okresie wakacyjnym katecheza nie jest głoszona co tydzień!!! (następna odbędzie się za 2 tygodnie – 29 lipca).

Środa, 17 lipca

Adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do MB Nieust. Pomocy od 17.30.

Sobota, 20 lipca

Adoracja NS od godz. 17.30.

Niedziela, 21 lipca

W przyszłą sobotę i niedzielę po Mszach św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Złożone przy tej okazji ofiary zostaną przekazane Fundacji MIVA, zajmującej się zdobywaniem środków na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy.