Intencje mszalne od 08 do 14 lipca 2019

Poniedziałek, 08 lipca

18.30 w int. Kamili i Adama Czerwińskich z ok. 6 r. ślubu, z podz. za dar rodzicielstwa, z prośbą o Boże błog. i łaski

Wtorek, 09 lipca

18.30 w int. Danuty i Dariusza w 15. r. ślubu z podz. i prośbą

Środa, 10 lipca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowa-nie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; z prośbą o uzdrowienie dla mamy, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej; z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie; ++ Maria, Kazimierz Kunysz w r. śm.; + Elżbieta Przybylska – od męża i dzieci z rr.; ++ Zofia, Walenty, Genowefa, Leonard, Władysław Kabacińscy, Zofia, Franciszek Błaszyk, Anna Dziedzic; + Emilia Czarna – od sąsiadów Kierończyków; + Grażyna Kandulska w 1. r. śm. – od c. Marty z r.; + Zenon Majorczyk w 3. r. śm. – od żony z r.; + Stanisława(f) Garcarek – od wnuczki Joanny z r.; + Mieczysław Roguszczak – od r. Piechotów; ++ Maria, Czesław Chojan, Wacław, Czesława(f) Wolscy; ++ Władysław Jankowiak, Marian, Wojciech, Mirosław, Gustaw, Władysława(f) Gibała, rodzice obu stron; ++ Barbara Sobkowska, Marcin Matysiak, rodzice obu stron

Czwartek, 11 lipca

18.30 + Henryk Bzowy – od żony i córki z wnukami

Piątek, 12 lipca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowa-nie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; z prośbą o uzdrowienie dla mamy, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej; + Teresa Matuszewska w 1. r. śm., zm. z rr. Rurów i Bączyków; + Stanisława Garcarek – od członków Klubu Seniora w Rumianku; + Mieczysław Roguszczak – od r. Pilców; + Zenon w 11. r. śm., Stanisława(f), Piotr Szekiełda, Marianna, Jakub Kąkol; + Jerzy Słobucki – od koleżanek i kolegów córki z OAZY; ++ Antoni Kubiak w 5. r. śm., śp. teściowie, Anastazja, Bolesław, Stefan, Andrzej, Hanna Krzyżan, Sebastian Szagżdowicz, Barbara Mielec

Sobota, 13 lipca

  1. 15.00 Msza ślubna: Martyna i Mateusz (MK)
  2. 18.30 W intencji całej wspólnoty Żywego i Nieustającego Różańca za wstawiennictwem MB Fatimskiej z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństw dla rodzin

Niedziela, 14 lipca

  1. 09.00 Za Ojca św., kardynałów, biskupów, kapłanów; za seminaria duchowne, profesorów i wychowawców o otwarcie serc na światło Ducha św.
  2. 10.30 ++ Wanda w 2. r. śm., Henryk w 14. r. śm. Nowak – od dzieci
  3. 12.00 ++ Kazimiera(f) w 20. r. śm., Kazimierz, Jerzy Słaby, Czesława(f) Serkowiak
  4. 18.30 + Janusz Flis – od córki z Piotrem i Zuzią