Intencje mszalne od 01 do 07 lipca 2019

Poniedziałek, 01 lipca

18.30 + Halina z ok. im. Szczygieł – od męża i córek z rr.

Wtorek, 02 lipca

18.30 w int. Rafała z ok. 1. r. ur. z podz. i prośbą oraz + Maria Mikuła

Środa, 03 lipca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowa-nie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; z prośbą o Boże błog. i pociechę dla Zofii i rodzeństwa z rr.; + ks. Józef Bryza w 20. r. śm.; ++ Aleksandra(f), Józef Kaleta – od synów Aleksandra i Ryszarda; + Grażyna Kandulska w 1. r. śm. – od męża; + Emilia Czarna – od r. Przybylskich; + Adam Siekierski – od wuja Mieczysława; ++ Marian, Zenona(f) Zborowscy, Maria, Józef, Jerzy, Wojciech Starosta, zm. z rr. Zborowskich i Starostów; + Grażyna Kandulska w 1. r. śm. – od c. Moniki z Julią i Mają; + Mieczysława(f) Kolasińska w 2. r. śm. – od Kasi, Ani i Agnieszki; + Stanisława(f) Garcarek – od s. Stanisława z r.; + Mieczysław Roguszczak – od mamy, brata Józefa i siostry Danki z r.; + Bogumiła(f) GRZEGORZ – od r. Przybylak i Waszak

Czwartek, 04 lipca

18.30 ++ Aleksandra(f), Tadeusz, Elżbieta Ważni

Piątek, 05 lipca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; w int. Marianny kurach z ok. 94. r. ur. z podz. i prośbą o spokojną starość i rozwiązanie problemów;; ++ Melania w 7. r. śm., Barbara, Urszula, Alfons Bąkowscy; + Genowefa Kordys w 3. r. śm. – od córki Ewy z mężem; + Emilia Czarna – od sąsiada Stanisława; + Mieczysław Roguszczak – od rr. Paluchów i Przybeckich; + Eugenia Drzęźla – od rr. Szczygłów i Rybińskich; + Stanisława(f) Garcarek – od c. Kazi z mę-żem

Sobota, 06 lipca

18.30 Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu NMP

Niedziela, 07 lipca

  1. 09.00 O zdrowie, Boże błog., światło i dary Ducha Św. dla kapłanów naszej Parafii; o święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
  2. 10.30 w int. Czesławy z ok. 85. r. ur. z podz. i prośbą
  3. 12.00 + Marta Kowalska w 18. r. śm.
  4. 18.30 w int. Wielisławy i Tadeusza z ok. 55. r. ślubu z podz. i prośbą