Intencje mszalne od 24 do 30 czerwca 2019

Poniedziałek, 24 czerwca

18.30 + Tadeusz i zm. z rr. Dudów i Rudnickich

Wtorek, 25 czerwca

18.30 ++ Sabina, Andrzej Frąszczak, Janina Walczak, Genowefa Zbróg

Środa, 26 czerwca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowa-nie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; w 60. r. ślubu Zofii i Jana z podz. i prośbą – od dzieci i rodziny; ++ Władysław z ok. im., Fran-ciszka(f), Franciszek, Jadwiga Bogdziun, Zofia, Franciszek Woźni, Joanna, Jan, Stanisław Łozowi, Anna, Wła-dysław Mozół; + Adam Siekierski – od rr. Kamińskich i Małeckich; + Maciej Kaźmierczak – od ojca chrzest-nego z żoną i r.; + Emilia Czarna – od Romana Walter z r. ++ Zenona(f), Marian Zborowscy w r. śm., Maria, Józef, Jerzy, Wojciech Starosta, Salomea, Józef Kobos, Ryszard Pigła, Walentyna, Kazimierz Błoch, Bronisław Wieczerzak; ++ Janina, Jan-Eugeniusz z ok. im., Franciszek, Stefan, Maria, Anna, Michał Siemińscy; + Jan Szmyt z ok. ur. i im. – od żony i dzieci; + Mieczysław Roguszczak – od r. Kabacińskich

Czwartek, 27 czerwca, zakończenie oktawy Bożego Ciała

18.30 ++ Krystyna Krawczak, Andrzej, Kazimiera, Władysław Drobni, Helena, Władysław Wawrzyszko

Piątek, 28 czerwca, Najświętszego Serca Pana Jezusa

  1. 16.00 Msza ślubna (MK): Marta i Leszek
  2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o poszanowa-nie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; z podz. za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo; ++ Władysława(f), Leon Pa-pych – z ok. im.; + Adam Siekierski – od r. Derdów; + Władysław Karaś z ok. im.; + Emilia Czarna – od syna z r.; + Ewa Szymaniak – od koleżanek i kolegów z pracy

Sobota, 29 czerwca, świętych Apostołów Piotra i Pawła

18.30 ++ Władysława(f), Adam Krauze, Czesława(f), Stefan Magdziarek

Niedziela, 30 czerwca

  1. 09.00 + Bogusław i zm. z r.
  2. 10.30 ++ Zygmunt, Halina Janiszewscy
  3. 12.00 ++ Ludwika(f) w r. śm., Władysław, Tadeusz Jeszke oraz w int. Agnieszki i Marcina w 16. r. ślubu z podz. i prośbą
  4. chrzest: Norbert Tadeusz; Jeremi; Dominika
  5. 18.30 + Antoni Tatarski w 58. r. śm.