Intencje mszalne od 17 do 23 czerwca 2019

Poniedziałek, 17 czerwca

18.30 + Samanta

Wtorek, 18 czerwca

18.30 + Grzegorz i zm. z r.

Środa, 19 czerwca

 1. 08.15 Msza na zakończenie roku szkolnego SP nr 2
 2. 09.15 Msza na zakończenie roku szkolnego LO
 3. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowi-tego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Oj-czyźnie i parafii; w int. Urszuli z prośbą o zdrowie; ++ Tadeusz Grześkowiak, Zofia, Kazimierz Jóźwiak, Tekla, Józef Pawlak – od r. Grześkowiaków; + Jerzy Podsiadło w 9. r. śm.; + Zdzisława(f) Pietraszewska; + Adam Siekierski – od Agaty i Marcina; + Maciej Kaźmierczak – od Ryszarda i Magdaleny Maików z dziećmi; ++ Marian Lewicki w 2. r. śm., Janina, Zygmunt Lewiccy, Helena, Władysław Cykowiak; ++ Alojzy, Stanisława(f), Franciszek Czyż, Rozalia, Stanisław Bręcz, Bożena Radecka; + Emilia Czarna – od Ewy Kabacińskiej z r.; ++ zm. z rr Szymańskich, Teresa, Marian Kwiatek, Elżbieta Ogórkiewicz; + Bożena Radecka w 1. r. śm.

Czwartek, 20 czerwca, Boże Ciało

 1. 07.30 ++ Sabina, Zdzisław Michałek, Henryk Dubas
 2. 09.00 w 4. r. ślubu Magdaleny i Krzysztofa z podz. i prośbą
 3. PO PROCESJI + Halina Stanisławska – od br. Tadeusza z r.
 4. 18.30 ++ Władysława(f), Władysław Kulas

Piątek, 21 czerwca

 1. 15.30 Msza ślubna (MK): Zuzanna i Zbigniew
 2. 17.00 Msza ślubna (DK): Agata i Michał
 3. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowi-tego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Oj-czyźnie i parafii; + Jan Szmyt z ok. im.- od żony z dziećmi; ++ Zbigniew w 4. r. śm., Barbara, Józef czyż, zm. z r. Kałuziaków, Sobczaków, Stęsików, Ratajczaków; + Adam Siekierski – od rr. Garczyńskich, Chojanów i Szo-pów; + Dariusz Pietryka – od koleżanek i kolegów z firmy KOMPLET zmiana 3; + Maciej Kaźmierczak – od kuzynek Pauliny, Agnieszki i Eweliny z rr.; + Emilia Czarna – od Zofii Karaś; ++ Wanda z ok. im., Mieczysław z ok. Dnia Ojca Czereś, Henryk Dyszkant z ok. Dnia Ojca, Janina Hendżak z ok. im.

Sobota, 22 czerwca

18.30 ++ Teresa, Jan, Lucjan, Władysław Karaś

Niedziela, 23 czerwca

 1. 07.30 ++ Janina, Franciszek w 7. r. śm. Gimziccy, Helena, Franciszek Baraniak, Tadeusz Pałyga, Zofia Domi-niczak, Waleria Przewoźna
 2. 09.00 ++ Otylia, Stefania, Jan Zamysłowscy
 3. 10.30 ++ Roman Brykczyński, Edward Szmiel – z ok. Dnia Ojca
 4. 12.00 ++ Władysława(f), Zenon z ok. im. Pers, zm. z r. Persów i Jaryszów
 5. chrzest: Patryk Zbigniew;
 6. 18.30 ++ Józef, Walentyna Siekierscy, Mirosław Grupka