Intencje mszalne od 03 maja do 09 czerwca 2019

Poniedziałek, 03 czerwca

18.30 + Adam Siekierski – od Andrzeja i Henryki Leitgeber

Wtorek,  04 czerwca

16.00 MSZA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU BIERZMOWANIA – w intencji bierzmowanych

Środa,  05 czerwca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowi-tego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; ++ Helena, Bazyli Kuśnierz; ++ Aleksandra(f), Józef Kaleta – od synów Aleksandra i Ryszarda; + Piotr Domitrz z ok. ur. i im., zm. rodzice; + Jan Duda – od Barbary i Elżbiety; + Adam Siekierski – od matki chrzestnej; ++ Maria Szymańska, Regina Szopa, Irena Wasielewska; + Zenon Szeszuła w 8. r. śm., rodzice z r. Kłosów i Szeszułów, zmarłe rodzeństwo; + Maciej Kaźmierczak – od Dyrekcji i Pracowników przedszkola CHATKA KUBUSIA PUCHATKA; + Emilia Czarna – od r. Kaletów

Czwartek, 06 czerwca

18.30 1) + Adam Siekierski – od Agnieszki z mamą, 2) + Andrzej Włodarczak – od r. Tomikowskich

Piątek, 07 czerwca

  1. 07.30 w intencji Parafian
  2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowi-tego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Oj-czyźnie i parafii; w 11. r. ślubu Małgorzaty i Krzysztofa z podz. i prośbą; + Jan Duda – od r. Walkowiaków; + Adam Siekierski – od r. Krzyżańskich i Mazurów; + Maciej Kaźmierczak – od babci i dziadka; + Emilia Czarna – od r. Kruków; + Jan Dudek – od r. Czubów

Sobota, 08 czerwca

  1. 16.00 Msza ślubna: Kamila i Damian (MK)
  2. 18.30 ++ Alojzy, Helena, Stefan, zm. z r. Czajkowskich, Wojtasz, Szpera, dusze czyśćcowe

Niedziela,  09 czerwca

  1. 07.30 Za Ojca św., kardynałów, biskupów, kapłanów; za seminaria duchowne, profesorów i wychowawców o otwarcie serc na światło Ducha św.
  2. 09.00 + Edward Szmiel w 9. r. śm.
  3. 10.30 ++ Lech, Stefan, Stefania Kozłowscy, Jadwiga, Franciszek Teska
  4. 12.00 z podz. za otrzymane łaski w 70. r. ur., z prośbą o dalsze Boże błog. dla Jubilatki i całej rodziny
  5. 18.30 + Teodor Kubiaczyk w 5. r. śm.