Intencje mszalne od 13 do 19 maja 2019

Poniedziałek, 13 maja

18.30 W intencji całej wspólnoty Żywego i Nieustającego Różańca za wstawiennictwem MB Fatimskiej z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństw dla rodzin

Wtorek, 14 maja

18.30 + Jan Duda – od żony

Środa, 15 maja

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowi-tego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Oj-czyźnie i parafii; o umocnienie i pociechę dla rodziców, o niebo dla dziecka; ++ Szczepan, Marianna Kawic-cy, Halina, Feliks Blige, Dorota Tyszecka; + Krystyna Czysz – od r. Uszko z mamą; + Jan Duda – od pracowni-ków i współpracowników firmy GLUTENEX z Sadów; + Władysław Szczygieł – od r. Wiciaków; + Adam Sie-kierski – od Barbary i Wojciecha Majorczyków; + Stanisława(f) Mazurek; ++ Teresa Polus – od synów; + Ireneusz Kaczmarek – od s. Dariusza z r.; ++ Krystyna, Jerzy Mirosław, Zygmunt Tulińscy, Elżbieta, Stanisław Iwanowscy, zm. z r. Lewandowskich; + Dariusz Pietryka – od koleżanek i kolegów z firmy KOMPLET zmiana 1; ++ Zofia, Walenty, Genowefa, Leonard, Władysław Kabacińscy, Zofia, Franciszek Błaszyk, Anna Dziedzic; ++ Konstancja, Stanisława(f), Stanisław, Kazimierz – od Krystyny; + Anna Wójtowicz – od córki Zofii z mężem i rodziną; + Janina Siuda – od rr. Siudów, Zajączkowskich, Buczów, Wachowiaków i Żwawiaków; ++ Elżbieta Walenciak, rodzice obu stron, Krystyna Wiśniewska

Czwartek, 16 maja

18.30 1) ++ Grzegorz i Helena oraz zm. z r., 2) w int. Moniki i Marcina w 10. r. ślubu z podz. i prośbą oraz w int. dzieci Jakuba i Filipa

Piątek, 17 maja

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowi-tego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Oj-czyźnie i parafii; + Jan Duda – od Juliusza i Klaudii z r.; + Teresa Kaźmierczak – od Jadwigi i Mariana Przybylskich oraz Leszka i Małgorzaty Kożuchowskich; + Janina Siuda – od rr. Kostera i Olejniczak

Sobota, 18 maja

18.30 ++ Maria, Józef, Jerzy, Wojciech Starosta, Józef, Walentyna Siekierscy

Niedziela, 19 maja

  1. 07.30 ++ Stanisław z ok. im., Józefa(f) Michalscy
  2. 09.00 + Maria Duda w 4. r. śm., zm. z rr. Dudów, Skórów, Śmigielskich i Szopów
  3. 10.30 ++ Sabina, Andrzej Frąszczak, Janina Walczak, Genowefa Zbróg
  4. 12.00 ++ zm. z rr. Chmielewskich, Symborów i Drzewieckich
  5. 15.00 Msza uwielbienia
  6. 18.30 + Henryka(f) Łajs – od r. Kaczmarków z Pniew