Intencje mszalne od 6 do 12 maja 2019

Poniedziałek, 06 maja

18.30 + Dorota Kowalska – od Danuty Tulińskiej z r.

Wtorek, 07 maja

18.30 + Ewa Gryńko – od chrześniaczki Jolanty z r.

Środa, 08 maja

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; + Stanisław Grupka z ok. im., zm. rodzice obu stron; ++ Jan Rybiński, Kazimierz, Stanisława(f) Łuczak, Stanisława(f) Śniecińska – z ok. im.; + Wacław Leopold – od r. Grabowskich; + Marian Rybiński – od siostry Kazimiery z r.; + Elżbieta Przybylska – od męża i dzieci z rr.; + Stanisław Kostera z ok. im., zm. z r. Kosterów i Tomikiewiczów; + Jan Duda – od Zofii i Eugeniusza Rajewskich; ++ Franciszka(f), Bolesław Żebrowscy, Joanna, Stefan Hałas; + Władysław Szczygieł – od sąsiadów z ul. Sportowej; ++ Maria, Marian Duda, Irena, Hieronim, Janusz, Anna, Wacław Skóra; + Adam Siekierski – od wuja Wiesława Szymańskiego z r.; + Mieczysław Czub – od sąsiadów z bloku przy ul. ks. Niklewicza; + Teresa Kaźmierczak – od s. Andrzeja z r.; + Dariusz Pietryka – od koleżanek i kolegów z OAZY; ++ Anna, Stanisław Stolarz, Helena, Wacław Dziewiałtowscy-Gintowt; + Andrzej Włodarczak – od sąsiadów z ul. 27 Grudnia; ++ Helena, Michał Zielińscy, Teresa, Władysław Pukaccy, zm. z obu stron; + Maria Szalczyk – od r. Majorczyków; ++ Czesław w 15. r. śm., Jadwiga Mikołajczak, zm. rodzice obu stron; + Anna Wójtowicz – od c. Zofii z mężem i r.; + Jan Kowal

Czwartek, 09 maja

18.30 ++ Pelagia, Franciszek Stanisławscy, Bogumiła, Jan Cejba, Walentyna, Stanisław Urbaniak, Kazimiera(f), Bronisław Kurowscy

Piątek, 10 maja

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Ojczyźnie i parafii; + Jan Duda – od Urszuli i Andrzeja Kawa z Sadów; + Władysław Szczygieł = od sąsiadów z ul. Sportowej; + Maciej Kaźmierczak – od matki chrzestnej z mężem

Sobota, 11 maja

  1. 18.30 ++ Alojzy, Helena, Stefan, zm. z r. Czajkowskich, Wojtaszów, Szperów i dusze czyśćcowe
  2. Chrzty na Mszy św.: Lena; Oliwier

Niedziela, 12 maja – uroczystość I KOMUNII ŚWIĘTEJ

  1. 07.30 Za Ojca św., kardynałów, biskupów, kapłanów; za seminaria duchowne, profesorów i wychowawców o otwarcie serc na światło Ducha Św.
    UWAGA! Msze św. z gg. 09.00, 10.30 i 12.00 będą odprawione w kaplicy na Cmentarzu Parafialnym!!!
  2. 09.00 + Anna Szamrej z ok. ur. – od męża i dzieci z rr.
  3. 10.30 ++ Genowefa, Sylwester Andrzejewscy
  4. 12.00 + Stanisław Pawlaczyk z ok. im.
  5. 18.30 ++ Romuald Hryniewicz w 40. r. ślubu, rodzice obu stron, brat Janusz, Gertruda, Czesław, Artur Kujawińscy