Intencje mszalne od 15 do 21 kwietnia 2019

Wielki Poniedziałek 15 kwietnia

18.30 + Władysław Goroński – od r. Kubotów

Wielki Wtorek 16 kwietnia

18.30 + Zofia Dudziak w 23. r. śm. i zm. z r. Dudziaków, Chołomiejów, Maronów i Faconów

Wielka Środa 17 kwietnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowi-tego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Oj-czyźnie i parafii; + Ewa Gryńko – od chrześniaczki Jolanty z r.;+ Stanisław Ewertowski – od Marcina z r.; + Andrzej Przybysz – od kuzynki Niny z r. i wuja Mieczysława; + Marian Rybiński – od r. Kubiaków i Długołęc-kich; + Jan Duda – od Anety i Michała Smolińskich; ++ Edmund Tatarski, Tadeusz Jeszke, zm. z r. Jeszke i Tatarskich; + Władysław Szczygieł – od r. Żebrowskich i Hałasów; + Władysława(f) czub – od Beaty, Piotra i Jędrzeja Dmowskich; + Mieczysław Czub – od s. Jarosława; ++ Marian, Irena, Ryszard Pigła, Elżbieta Kucharska, Henryk Domagalski, Salomea, Józef Kobos, zm. z r. Owczarzów i Sobkowiaków; ++ Piotr Karłyk, Michał, Piotr, Stefan, Szymon, rodzice obu stron; + Helena Kois – od r. Dembskich; + Maria Mazur w 19. r. śm., zm. z r. Mazurów i Wójcików; ++ Urszula, Józef, Andrzej Piechota; + Edmund Kroenke – od wnuka Przemka z r.

Wielki Czwartek 18 kwietnia

18.30 1) + Kazimierz Pakosz – od kuzynki Czesławy i r. Bujnowskich, 2) ++ Krystyna, Tadeusz Dorna, Wiesława(f), Zenon Ostrowscy, Jan Jędro, Józefa(f), Jan Jędro

Wielki Piątek 19 kwietnia

18.30 LITURGIA KU CZCI MĘKI PAŃSKIEJ

Wielka Sobota 20 kwietnia

21.00 W intencji całej wspólnoty parafialnej

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 21 kwietnia

  1. 07.00 ++ Alojzy, Helena, Stefan, zm. z r. Czajkowskich, Wojtaszów i Szperów, dusze czyśćcowe
  2. 09.00 + Marta Kowalska
  3. 10.30 ++ Lech, Stefan, Stefania Kozłowscy, Jadwiga, Franciszek Teska
  4. 12.00 w 50. r. ślubu Ireny i Zdzisława z podz. i prośbą
  5. 18.30 NIE MA MSZY ŚWIĘTEJ!!!

Poniedziałek Wielkanocny 22 kwietnia

  1. 07.00 + Ireneusz Łosoś
  2. 09.00 ++ Andrzej, Kazimiera, Władysław Drobni, Sabina, Andrzej Frąszczak, Janina Walczak, Helena, Włady-sław Wawrzyszko
  3. 10.30 ++ Mateusz Tomikowski, Marian Cyprowski, zm. z r. Tomikowskich i Cyprowskich
  4. 12.00 + Jerzy Przybylski z ok. im. oraz za zm. z rodziny
  5. 18.30 + Henryka(f) Łajs – od córki Jadwigi z r.