Intencje mszalne od 01 do 07 kwietnia 2019

Poniedziałek 01 kwietnia

18.30 1) + Julianna Zagórska – od Zofii i Michała, 2) + Agnieszka Śmigielska w 10. r. śm., zm. z rr. Śmigielskich, Szopów i Dudów

Wtorek 02 kwietnia

18.30 + Józef Stagraczyński w 1. r. śm.

Środa 03 kwietnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowi-tego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Oj-czyźnie i parafii; + Mikołaj Śpitalniak w r. śm.; ++ Aleksandra(f), Józef Kaleta – od synów Aleksandra i Ry-szarda; + Wacław Leopold – od s. Mariana; + Marian Rybiński – od kuzynki Stefanii z r.; + Andrzej Przybysz – od siostry Lucyny z mężem i synami; + Marianna Jeziorska – od Roberta z r.; + Jan Duda – od s. Leszka z Romką i Łukaszem; + Władysław Szczygieł – od wnuczki Anety z r.; + Ryszard Kubiak – od Barbary i Elżbiety

Czwartek 04 kwietnia

18.30 1) ++ Bronisława(f), Stanisław Pokrywka, 2) w 18. r. ur. Liwii z podz. i prośbą o Boże błog. opiekę MBożej, dary i światło Ducha Św. i opiekę św. Franciszki Rzymianki

Piątek 05 kwietnia

  1. 07.30
  2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowi-tego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; o poszanowanie każdego życia od chwili poczęcia w naszej Oj-czyźnie i parafii; + Władysława(f) Czub – od s. Jarosława z r.; ++ Zofia, Stanisław Szukała i zm. z r.; + Jan Duda – od żony; + Władysław Szczygieł – od c. Teresy z mężem; ++ Marian, Katarzyna Dekiert, Teodor Lewandowski, zm. z rr. Dekiertów i Michalaków

Sobota 06 kwietnia

18.30 1) Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu NMP, 2) + Jerzy Biernat – od c. Renaty z synami

Niedziela 07 kwietnia

  1. 07.30 O zdrowie, Boże błog., światło i dary Ducha Św. dla kapłanów naszej Parafii; o święte i liczne powoła-nia kapłańskie, zakonne i misyjne
  2. 09.00 + Ryszard Hysa
  3. 10.30 ++ Marianna, Józef, Józef Kosmala
  4. 12.00 + Kazimierz Mazur w 1. r. śm., zm. z r. Mazurów i Sokołów
  5. 16.00 ++ Teresa, Feliks Giertych, Magdalena, Franciszek Idziaszek, Czesława(f), Józef Polak, Felicja Michalak
  6. 18.30 + Bernard Królikowski – od Jarosława z r.