Intencje mszalne od 11 do 17 marca 2019

Poniedziałek 11 marca

18.30 + Bożena Piłasiewicz – od koleżanek i kolegów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Tarnowie Pdg.

Wtorek 12 marca

18.30 + Józef Różalski – od córki Maryli i syna Włodka z rodzinami

Środa 13 marca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; W intencji całej wspólnoty Żywego i Nieustającego Różańca za wstawiennictwem MB Fatimskiej z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństw dla rodzin; ++ Grażyna, Jerzy Konys, Marian Targowski, Ewa Piechocka, rodzice obu stron; + Marian Sekieta – od r. Szkudlarków; + Ryszard Kubiak – od rr. Przybylskich i Jandych; + Marian Kubiak w 2. r. śm. i za zm. z r.; + Bożena Radecka z ok. im.; + Marian Rybiński – od sąsiadów z ul. Sportowej; + Andrzej Przybysz – od sąsiadów Sokołowskich; ++ Krystyna, Stanisław Wójtowicz, Mieczysław, Tomasz Sobkowiak; + Anna Derda – od rr. Leśniewskich i Wenzów; + Stefania Goździk – od wnuczki z r.; + Janina Nawrot – siostry Bogusławy i siostrzeńca Krzysztofa; + Elżbieta Przybylska – od męża i dzieci z rodzinami; ++ Małgorzata, Jan Grzęda – od Mirki z r.; ks. Józef Bryza z ok. im.; ++ Pelagia, Franciszek Śmieszek, zm. z rr. Śmieszków, Jandych i Jegerów;

Czwartek 14 marca

18.30 1) + Bożena Piłasiewicz – od koleżanek i kolegów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Tarnowie Pdg., 2) + Anna Derda – od syna Zygfryda z żoną i dziećmi

Piątek 15 marca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; + Stanisława(f) Mazurek; + Wacław Leopold – od sąsiadów Bączyków z Lidką; + Jolanta Protasiewicz – od uczniów klasy 3 B i rodziców; + Anna Derda – od Barbary i Wojciecha Majorczyków; + Janina Nawrot – od brata Czesława z r.; + Elżbieta Przybylska – od r. Matuszaków; ++ Anna, Aleksander, Stefan, Kazimierz, Mieczysław, Czesław, Tadeusz Grzesiak, Władysława(f), Henryk, Włodzimierz, Piotr Dworczyk, Franciszka Rybarczyk, Helena Wajnert, Stanisław Kaczmarek; ++ Czesław Grzesiak w 6. r. śm., Helena, Kazimierz, Stefan Błaszczak, Anna, Aleksander, Stefan, Kazimierz, Mieczysław, Henryk, Tadeusz Grzesiak, Franciszka(f) Rybarczyk, Stefania, Marian Tomczak, Sebastian Świętek.

Sobota 16 marca

18.30 1) o zdrowie duszy i ciała oraz Boże błog. w codziennych trudnościach i problemach dla Małgorzaty, Oli, Zosi i Stefana, 2) w int. Michała z ok. 1. r. ur. z podz. i prośbą.

Niedziela 17 marca

  1. 07.30 ++ Józef Wenz, Maria, Jan, Gabriela Woźni, Maria, Adam Leśniewscy
  2. 09.00 ++ Władysława(f), Jadwiga, Józef Perz
  3. 10.30 ++ Maciej Kunysz, Stanisław Śpitalniak – w 20. r. śmierci
  4. 12.00 + Józef Samoląg z ok. im. – od syna z r.
  5. 13.30 Msza uwielbienia
  6. 16.00 ++ Józef, Anna Śmierzchała
  7. 18.30 + Józef Opałka