Intencje mszalne od 4 do 10 marca 2019

Poniedziałek 04 marca

18.30 + Helena i zm. z r.

Wtorek 05 marca

18.30 + Józef Różalski – od syna Irka z rodziną

Środa 06 marca, POPIELEC

 1. 06.30 Mały Kościół
 2. 07.30 Mały Kościół
 3. 09.00 w int. Marii i Kazimierza z ok. im., z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę
 4. 17.00 + Izabela Stachowiak – od rodziców
 5. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowi-tego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; w int. Wojciecha z ok. 70. r. ur. z podz. i z prośbą o BBłog.;+ Ma-rian Sekieta – od r. Szklarków; + Ryszard Kubiak – od r. Siłaczów z Kaźmierza; + Wacław Leopold – od sąsia-dów Hałasów i Jutkowiaków; + Marian Rybiński – od syna Macieja z r.; + Andrzej Przybysz – od r. Mazurów; + Kazimierz Mazur z ok. im.; + Anna Derda – od córki Małgorzaty z mężem i rodziną; + Dorota Kowalska – od siostry Małgorzaty z rodziną; + Janina Nawrot – od syna z żoną i córkami; + Feliksa(f) Sokół; + Kazimierz Przybecki z ok. im. – od córki Małgorzaty z rodziną
 6. 20.00 ++ Aleksandra(f), Józef Kaleta – od synów Aleksandra i Ryszarda

Czwartek 07 marca

 1. 09.00
 2. 18.30 1) + Kazimiera Dombkowska – od córki, wnuczki i teściowej oraz ++ Zenon, Jarosław, Robert Dombkowscy, 2) + Marek Siwczak – od kuzynki Grażyny Pawlaczyk z r.

Piątek 08 marca

 1. 09.00
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowi-tego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; + Jerzy Przybylski z ok. ur. i za zm. z r.; + Jan Szmyt w 1. r. śm. – od żony z dziećmi; + Kazimierz Słomiński z ok. im.; + Marian Sekieta – od r. Zastróżnych; ++ Helena, Józef Bo-dzioch, Kazimierz Wójcik; + Marianna w 33. r. śm. i zm. z r. Wagnerów, Piechockich i Lewandowskich; + Marian Rybiński – od sąsiadów z ul. Sportowej; + Anna Derda – od r. Kaców; + Roman Cieśliński w 27. r. śm.; + Jan Szajewski – od brata z r. i znajomych; + Stefania Kubiak – od Anny Burchardt z r.; + Janina Nawrot – od kuzyna Zygmunta z r.

Sobota 09 marca

 1. 09.00
 2. 18.30 1) ++ Alojzy, Helena, Stefan, zm. z r. Czajkowskich, Wojtasz, Szpera, dusze czyśćcowe
 3. 2) ++ Helena, Tadeusz Derda, Mirosław Góral, zm. z r. – od córki z dziećmi

Niedziela 10 marca

 1. 07.30 Za Ojca św., kardynałów, biskupów, kapłanów; za seminaria duchowne, profesorów i wychowawców o otwarcie serc na światło Ducha św.
 2. 09.00 ++ Stanisława(f), Józef Stachurscy, Helena, Mieczysław Baksalara, zm. z r.
 3. 10.30 + Janina Tylki – od wnuczki Eweliny z r.
 4. 12.00 ++ Kazimiera(f), Kazimierz – z ok. im., Jerzy Słaby, Czesława(f) Serkowiak
 5. 16.00 + Józef Pikulik
 6. 18.30 + Izabela Stachowiak – od absolwentów Gimnazjum w Tarnowie Pdg. rocznik 2016 klasa 3C wraz z wychowawczynią