Intencje mszalne od 25 lutego do 3 marca 2019

Poniedziałek 25 lutego

18.30 ++ Maria, Kazimierz Melscy

Wtorek 26 lutego

18.30 ++ Michał, Jan Melscy

Środa 27 lutego

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; + Barbara Jankowiak – od s. Halinki z r.; + Barbara Borowicz – od wnuka Przemysława z r.; + Wojciech Grządzielewski – od prac. firmy POL-MAK; + Wacław Leopold – od r. Kozłowskich; + Rafał Bensz w 9. r. śm.; ++ Alfons w 31. r. śm., Barbara, Melania, Urszula Bąkowscy, Stefania, Franciszek Czarni; + Marian Rybiński – od żony Kazimiery; + Alojzy Hercka, zm. z rr. Piotrowskich i Hercków; + Anna Derda – od c. Danuty z mężem i r.; + Dorota Kowalska – od brata Jana z żoną

Czwartek 28 lutego

18.30 1) ++ Helena, Władysław Wawrzyszko, Krystyna Krawczyk, Elżbieta, Wojciech, Roman Daniuk; 2) + Roman Piotrowski z ok. im.

Piątek 01 marca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; w int. Marzeny z ok. 40. r. ur. z podz. i prośbą; + Stanisława(f) Nowak w 45. r. śm.; + Ryszard Kubiak – od Barbary Pawlaczyk; + Wojciech Grządzielewski – od Oli Piszczyńskiej; + Wacław Leopold – od r. Uszko z mamą; + Marian Rybiński – od sąsiadów z ul. Sportowej; + Jolanta Protasiewicz – od dyrekcji, nauczycieli i pracowników SP nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Pdg.; ++ Jerzy Nowotny w 15. r. śm., Maria, Aleksandra(f), Władysław Adamczak, Stanisława(f), Piotr Ratajczak, Kazimiera, Kazimierz Lima, Maria, Jadwiga, Wacław, Artur, Franciszek Nowotni, Stanisława(f), Franciszek, Feliks Płoszyńscy; + Piotr Witczak w 27. r. śm.; + Dorota Kowalska – od chrześniaczki Pauliny z mężem i córką

Sobota 02 marca

18.30 Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu NMP

Niedziela 03 marca

  1. 07.30 O zdrowie, Boże błog., światło i dary Ducha Św. dla kapłanów naszej Parafii; o święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
  2. 09.00 ++ Helena, Kajetan, Tadeusz Wyka
  3. 10.30 + Helena Kuśnierz w r. śm.
  4. 12.00 ++ Zofia, Józef Wojciechowscy
  5. 18.30 ++ Irena, Kazimierz Walter