Intencje mszalne od 4 do 10 lutego 2019

Poniedziałek 04 lutego

18.30 + Tadeusz i zm. z rr. Dudów i Rudnickich

Wtorek 05 lutego

18.30 + Marian Sekieta – od sąsiadów Henicz

Środa 06 lutego

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; + Marian Zagórski w 5. r. śm. – od żony Marty; + Władysław Goroński – od wnuczki Natalii z mężem; ++ Szczepan, Marianna Kawiccy, Halina, Feliks Blige, Dorota Tyszecka; + Barbara Jankowiak – od Małgorzaty i Józefa Ignyś; + Izabela Stachowiak – od Stefanii Szymanowskiej i Patrycji z r.; + Eugenia Ziętarska w 1. r. śm.; + Janusz Flis – od rr. Przybylskich, Kożuchowskich i Kaźmierczaków; + Michał Balkiewicz – od córki z r.; + Marek Siwczak – od bratowej Grażyny z dziećmi; ++ zm. z rr. Siwczaków, Antkowiaków i Gawroniaków; + Wojciech Grządzielewski – od r. Figaniaków; + Barbara Borowicz – od c. Małgorzaty z mężem; ++ Jadwiga, Feliks, Józef Włodarczak, Rozalia, Stanisław Bręcz; ++ Waleria, Jan Nowak, Teodozja Szober, Szczepan Nowak, Henryk Świętek, Tadeusz Przybylski, Józefa(f) Melcer, Józef, Katarzyna Rajczak

Czwartek 07 lutego

18.30 1) ++ Bronisława(f), Stanisław Pokrywka, 2) + Kazimierz Pankros

Piątek 08 lutego

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; + Adam Biskup w 4. r. śm.; + Władysław Goroński – od r. Matuszewskich; + Barbara Jankowiak – od rr. Kolasińskich i Baranów; + Izabela Stachowak – od r. Kruków; ++ Wiesława(f) w 1. r. śm., Zenon w 24. r. śm. Michalak, zm. z rr. Michalaków, Bursztów, Gajewskich, Bogusławskich, Sikorskich, Kożuchowskich i Ryszard Strzelke; + Wojciech Grządzielewski – od r. Kowalskich; ++ Anna, Władysław w r. śm., Mieczysława(f), Ludwik Duda, zm. dziadkowie obu stron, Henryk Wojtasz w r. śm., Magdalena, Antoni, Andrzej Michalski i zm. z r., Krzysztof Duszyński w r. śm., Anna, Józef Siedleccy, Jadwiga, Józef, Zofia Moniuszko, Genowefa, Henryk, Leszek Świgoniak, Anna Bielarz, Irena Wilanowska, dusze czyśćcowe

Sobota 09 lutego

18.30 ++ Alojzy, Helena, Stefan, zm. z rr. Czajkowskich, Wojtasz, Szpera, dusze czyśćcowe

Niedziela 10 lutego

  1. 07.30 Za Ojca św., kardynałów, biskupów, kapłanów; za seminaria duchowne, profesorów i wychowawców o otwarcie serc na światło Ducha św.
  2. 09.00 ++ Władysława(f), Adam Krauze, Czesława(f), Stefan Magdziarek
  3. 10.30 + Maria Malinowska w 4. r. śm.
  4. 12.00 ++ Helena, Bazyli Kuśnierz
  5. 18.30 ++ Wojciech, Jerzy, Józef, Maria Starosta, Józef, Walentyna Siekierscy