Intencje mszalne od 28 stycznia do 3 lutego 2018

Poniedziałek 28 stycznia

07.00 1) + Maria Wenda (gregoriańska), 2) + Katarzyna Chudzińska

Wtorek 29 stycznia

07.00 + Maria Wenda (gregoriańska)

Środa 30 stycznia

 1. 07.00 + Maria Wenda (gregoriańska)
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; ++ Urszula, Józef, Andrzej Piechota; + Jerzy Przybylski w 3. r. śm.; ++ Franciszek z ok. im., Janina Gimziccy, Helena, Franciszek z ok. im. Baraniak, Tadeusz Pałyga, Zofia Dominiczak, Waleria Przewoźna; ++ Anna Szamrej, Helena, Władysław Szamrej – od Andrzeja z r.; ++ Władysław, Franciszka(f), Franciszek, Jadwiga Bogdziun, Zofia, Franciszek Woźni, Joanna, Jan, Stanisław Łozowi; + Władysław Goroński – od synowej z r.; + Barbara Jankowiak – od Janiny i Zygmunta Siuda z r.; + Paweł Heczko w 5. r. śm. – od c. Małgorzaty z Izabelą, s. Mirosława z r., wnuczki Renaty z r.; + Izabela Stachowiak – od r. Lenartowiczów i Kuznowiczów; + Janusz Flis – od r. Maików z ul. Czereśniowej; + Robert Skrzypczak w 24. r. śm., zm. z r. Münzker, Goździków, Konysów, Leszczyńskich, Skrzypczaków, Ginterów i Pusche; + Krystyna Czysz – od Sołtysa z Radą Sołecką i mieszk. Kokoszczyna; ++ Władysław, Teresa Jabłońscy, rodzice obu stron; + Wojciech Grządzielewski – od teścia i szwagra Adama z Iwoną

Czwartek 31 stycznia

07.00 1) + Maria Wenda (gregoriańska), 2) ++ Helena i Wacław Tarło-Jawtok

Piątek 01 lutego

 1. 07.00
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka;++ Agata, Piotr, Elżbieta, Józef Dębscy, Marianna, Ignacy, Anna, Józef Zasieczni; ++ Kazimierz w 38. r. śm., Kazimiera(f), Jerzy Słaby, Czesława(f) Serkowiak; + Ryszard Kubiak – od r. Błaszkowskich i Żelisławskich; + Władysław Goroński – od wnuka Tomasza z r.; + Barbara Jankowiak – od s. Ireny z r. i Krysi; + Izabela Stachowiak – od wuja Krzysztofa Lorenckiego z żoną i wuja Przemysława Lorenckiego z żoną; + Krystyna Czysz – od wnuka Krzysztofa z r.; ++ Władysława(f), Czesław, Karol Kajzer

Sobota 02 lutego, Ofiarowanie Pańskie – MB Gromnicznej

 1. 09.00 ++ Maria, Antoni, Marian, Zofia Kabacińscy
 2. 18.30 Msza wynagradzająca z grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu NMP

Niedziela 03 lutego

 1. 07.30 O zdrowie, Boże błog., światło i dary Ducha Św. dla kapłanów naszej Parafii; o święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
 2. 09.00 ++ Helena, Kajetan, Tadeusz Wyka
 3. 10.30 + Joanna Kubiak – od s. Krystyny z r.
 4. 12.00 ++ Maria, Władysław Bromirscy
 5. 18.30 + Joanna Szwedek – od siostrzeńca Jarosława z r.