Intencje mszalne od 21 do 27 stycznia 2019

Poniedziałek 21 stycznia

07.00 1) + Maria Wenda (gregoriańska), 2) + Katarzyna Chudzińska

Wtorek 22 stycznia

07.00 + Maria Wenda (gregoriańska)

Środa 23 stycznia

 1. 07.00 + Maria Wenda (gregoriańska)
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; ++ Maria Ignyś, Zbigniew w 16. r. śm., Leszek Jaworscy, ks. Henryk Rękoś z ok. im.; ++ Józefa(f), Stanisław Michalscy, Marian Dekiert – z ok. Dnia Babci i Dziadka; + Wanda Podsiadło w 3. r. śm.; + Ryszard Kubiak – od Urszuli Gołąb z r.; + Marian Sekieta – od Przemysława Pomiana z r.; + Władysław Goroński – od r. Nowaków z Wrześni; + Barbara Jankowiak – od rr. Knaś, Ewertowskich i Nowaków; + Izabela Stachowiak – od r. Pawłowskich z Łabędzina; + Janusz Flis – od Magdy i Ryszarda Maików z dziećmi; + Krystyna Czysz – od r. Kunyszów; ++ Helena, Józef Bodzioch, Kazimierz Wójcik; + Walentyna Lizak z ok. Dnia Babci – od wnuczki Darii z Jakubem i Michaliną

Czwartek 24 stycznia

07.00 + Maria Wenda (gregoriańska)

Piątek 25 stycznia

07.00 + Maria Wenda (gregoriańska)

Sobota 26 stycznia

 1. 07.00 + Maria Wenda (gregoriańska)
 2. 18.30 z ok. 50. r. ur. syna z podz. i prośbą o Boże błog. dla całej rodziny
 3. Niedziela 27 stycznia
 4. 07.30 ++ Genowefa, Władysław, Stanisław, Irena Matuszak, Marianna Staszkiewicz, Łucja, Tomasz Konieczni
 5. 09.00 + Helena i zm. z r.
 6. 10.30 ++ Aleksander Cenkier, zm. z r. Cenkierów, Szelczyków, Wurstów, Gromadzkich i Martyniuków
 7. 12.00 ++ Teresa Spychała w 10. r. śm., Mieczysław Spychała
 8. chrzty na Mszy św. (Rozalia Krystyna; Bartłomiej; Helena Maria)
 9. 18.30 + Maria Wenda (gregoriańska)