Intencje mszalne od 14 do 20 stycznia 2019

Poniedziałek 14 stycznia

07.00 + Maria Wenda (gregoriańska)

Wtorek 15 stycznia

07.00 + Maria Wenda (gregoriańska)

Środa 16 stycznia

  1. 07.00 + Maria Wenda (gregoriańska)
  2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą¬drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; z ok. 70. r. ur. Józefa z podz. i prośbą; + Krystyna Dorna w 10. r. śm.; + Edmund Tatarski w 4. r. śm.; + Marian Sekieta – od rr. Maików i Kochów; + Ryszard Kubiak – od Urszuli i Marian Tujdowskich; + Władysław Goroński – od wnuka Jakuba z narzeczoną; ++ Leon w r. śm., Władysława(f) Papych, zm. z rr. Papychów i Tatarskich; + Stanisława(f) Mazurek; + Barbara Jankowiak – od rr. Kostera i Olejniczak; + Izabela Stachowiak – od r. Bruchów; + Janusz Flis – od rr. Śliwów i Markowiaków; + Dorota Szymanowska – od rr. Szymanowskich i Ochmanów; ++ Marek Siwczak, Zofia, Zdzisława(f), Marek, Henryk Siwczak – od brata; + Krystyna Czysz – od Marii Szmiel z r.; ++ Jadwiga w r. śm., Czesław Mikołajczak, rodzice obu stron, Włodzimierz, Justyna Pietrzak, Elżbieta Socha; ++ Antoni z ok. im., Janina Lewandowscy; ++ Józef Samoląg z ok. ur., Czesław Janowski z ok. ur. i w r. śm., Helena Janowska z ok. ur.; ++ Stefania(f), Stanisław Bryze; + Zofia Kudrej w 1. r. śm. – od siostrzeńców i wnuków; ++ Gertruda w dniu pogrzebu, Ryszard Jeske – od syna z r.

Czwartek 17 stycznia

07.00 + Maria Wenda (gregoriańska)

Piątek 18 stycznia

07.00 + Maria Wenda (gregoriańska)

Sobota 19 stycznia

  1. 07.00 + Maria Wenda (gregoriańska)
  2. 18.30 1) ++ Franciszek Sobek, rodzice i rodzeństwo, 2) ++ Emilia, Edward Konaszewicz

Niedziela 20 stycznia

  1. 07.30 za Ojca Św., kardynałów, biskupów, kapłanów, za seminaria duchowne, profesorów i wychowawców o otwarcie serc na światło Ducha Świętego
  2. 09.00 ++ Maksymilian, w r. śm., Halina Duda
  3. 10.30 + Krystyna Góra w 2. r śm. i zm. z r.
  4. 12.00 w int. Michała z ok. ur. z podz. i prośbą
  5. 18.30 + Maria Wenda (gregoriańska)