Intencje mszalne od 7 do 13 stycznia 2019

Poniedziałek 07 stycznia

07.00  + Maria Wenda (gregoriańska)

Wtorek 08 stycznia

07.00  + Maria Wenda (gregoriańska)

Środa 09 stycznia

  1. 07.00 + Maria Wenda (gregoriańska)
  2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą­drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Jacka; + Władysława(f) Pers w 10. r. śm., Zenon Pers, zm. z r. Persów i Jaryszów; ++ Klementyna, Jan Drozdowscy; + Józef Samoląg – od Męskiej Róży Żywego Różańca; + Ryszard Kubiak – od r. Piasecznych; + Władysław Goroński – od wnuczki Martyny z r.; + Feliks Kwaśnik – od r. Włodarczaków i Bręczów; ++ Szczepan, Marianna Kawiccy, Halina, Feliks Blige, Dorota Tyszecka; + Barbara Jankowiak – od rr. Roguszczaków i Piechotów; + Marek Laube w 5. r. śm., zm. z r. Laube; + Izabela Stachowiak – od chrzestnej Moniki z synem Iwo; + Kazimiera Dombkowska – od córki, wnuczki i teściowej; ++ Barbara w 3. r. śm., Melania, Alfons, Urszula Bąkowscy; + Stanisław Grenda w 1. r. śm., zm. z r. Grendów; + Zygmunt Goździk w 25. r. śm., zm. z rr. Skrzypczaków, Konysów, Muenzker, Leszczyńskich i Goździków

 

Czwartek 10 stycznia

07.00  + Maria Wenda (gregoriańska)

Piątek 11 stycznia

07.00 + Maria Wenda (gregoriańska)

Sobota 12 stycznia

  1. 07.00 + Maria Wenda (gregoriańska)
  2. 18.30 ++ Alojzy, Helena, Stefan, zm. z r. Czajkowskich, Wojtasz, Szpera, dusze czyśćcowe

 

Niedziela 13 stycznia, Chrzest Pański

  1. 07.30 W intencji całej wspólnoty Żywego i Nieustającego Różańca za wstawiennictwem MB Fatimskiej z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństw dla rodzin
  2. 09.00 z ok. 87. r. ur. z podz. i prośbą
  3. 10.30 ++ Lech, Stefan, Stefania Kozłowscy, Jadwiga, Franciszek Teska
  4. 12.00 + ks. kan. Zdzisław Potrawiak – od siostry Anny i szwagra Michała
  5. 18.30 + Maria Wenda (gregoriańska)