Intencje mszalne od 17 do 23 grudnia 2018

Poniedziałek 17 grudnia

 1. 06.00 o zdrowie dla Hanny
 2. 18.30 + Stanisława(f) Mazurek

Wtorek 18 grudnia

 1. 06.00
 2. 18.30 ++ zm. z rr. Kubatów, Kołackich, Skibów i Dudów

Środa 19 grudnia

 1. 06.00
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą­drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka; + Józef Samoląg – od chrześniaczki Renaty z r.; + Ryszard Kubiak – od rr. Kabacińskich i Polińskich; ++ Krzysztof Żakowski, Władysław Goroński – od Romki i Leszka Dudów; + Elżbieta Malinger – od r. Polińskich; + Jan Czajka i rodzice obu stron; ++ Izabela, Józef, Marek Kropacz; + Barbara Bartkowiak w 1. r. śm.; + Józef Gruszka

 

Czwartek 20 grudnia

 1. 06.00
 2. 18.30 ++ Krystyna Krawczyk, Helena, Władysław Wawrzyszko, Andrzej, Kazimiera, Władysław Drobni

Piątek 21 grudnia

 1. 06.00
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą­drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka; ++ Dorota, Jerzy, Pelagia, Czesław Leitgeber, Jerzy Rudolf Maciesza, Anna, Antoni Fabiś; ++ Marianna, Ignacy Zasieczni, Agata, Piotr, Elżbieta, Józef Dębscy; ++ Adam w r. śm., Katarzyna Dekiert, zm. z rr. Dekertów i Michalaków, Teodor Lewandowski; + Marian Gołąb w 1. r. śm. – od żony z r.; + Józef Samoląg – od Zofii Łochyńskiej z r.; + Ryszard Kubiak – od Patrycji i Jarosława Kabacińskich; ++ Kazimiera(f), Franciszek Dziamscy, Barbara, Jerzy Rubas, zm. z rr. Dziamskich, Wacławków i Chlebanowskich;++ Kazimierz Fiedeń w 4. r. śm., zm. z rr. Fiedeń, Hercka i Lipińskich; + Władysław Goroński – od m. Rumianka

Sobota 22 grudnia

 1. 06.00
 2. 18.30 1) ++ Otylia, Stefania, Jan Zamysłowscy, dusze czyśćcowe
  2) ++ Władysław w r. śm., Aniela Szczygieł, Elżbieta Krysmann

Niedziela 23 grudnia, IV Niedziela Adwentu

 1. 07.30 za Parafian
 2. 09.00 ++ Marian w 7. r. śm., Marta, Zygmunt Braniewicz, Anna, Alojzy Roszak, Helena, Jan Kortus, zm. dziadkowie
 3. 10.30 ++ Sabina, Andrzej Frąszczak, Janina Walczak, Genowefa Zbróg Wojciech, Roma Daniuk
 4. 12.00 + o. Ferdynand Perz OFM
 5. 18.30 ++ Władysława(f), Adam Krauze, Czesława(f), Stefan Magdziarek