Ogłoszenia parafialne na II niedzielę Adwentu 09.12.2018

Poniedziałek 10 grudnia

  1. Zapraszamy do udziału w Roratach. Odprawiamy je w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o 18.30.
  2. Spotkanie Grupy AA o godz. 18.00 w Sali na górze na probostwie.
  3. Katecheza Kerygmatyczna dla rodziców, którzy chcą ochrzcić dzieci w naszej Parafii oraz dla kandy-datów na rodziców chrzestnych odbędzie się o godz. 20.00 również w Sali na górze na probostwie.

Wtorek 11 grudnia

Boże Krówki mają swoją próbę o godz. 18.00 w Kokoszczynie.

Środa 12 grudnia

Adoracja NS od godz. 17.30 połączona z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy i Różańcem.

Czwartek 13 grudnia

Zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania: klasa 3 gimnazjum – zachęcam do udziału w roratach; po zakończonej Mszy św. spotkanie w kościele; klasa 8 C i D o g. 19.00 na probostwie. Obecność konieczna!!!

Piątek 14 grudnia

Zapraszam na spotkanie grupę młodzieżową – g. 19.30 na probostwie. Częścią spotkania będzie akcja „Sianko” – przyda się każda para rąk!

Sobota 15 grudnia

Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.

Niedziela 16 grudnia

  1. Tego dnia po Mszach św. zbiórka ofiar przeznaczonych na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  2. O g. 15.00 dodatkowa Msza św. z uwielbieniem Boga.

 

OGŁOSZENIE OGÓLNE

  1. Informujemy, że w zaprzyjaźnionych sklepach, zostały wystawione kosze, do których można składać artykuły spożywcze, z których zrobione będą paczki dla podopiecznych Parafialnej Caritas, działającej w na terenie naszej parafii.
  2. Opłatki oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (duża 13 zł, mała 6 zł) można otrzymać po Mszy św. w kościele.
  3. Już dziś zachęcamy do odbycia spowiedzi przedświątecznej. W tygodniu spowiadamy pół godziny przed Mszą św., w sobotę od g. 17.30. Dzień spowiedzi parafialnej z udziałem zaproszonych kapłanów w ramach spowiedzi naszego dekanatu przypadnie w sobotę 22 grudnia.
  4. Wspólnota GENEZARET pragnie w tym roku zorganizować Wigilię dla tych, którzy nie mają możliwości przeżycia jej z bliskimi. odbędzie się ona 24 grudnia o g. 13.00 w „Strzelnicy”. Wszystkich, którzy chcieliby wziąć w niej udział prosimy o kontakt (p. Krzysztof Żarnowski 665 800 770). prosimy także o przekazanie tej informacji takim osobom. Termin zgłoszeń to 20 grudnia.
  5. Zmarł nasz parafianin + Władysław Goroński z Rumianka. Pogrzeb odbył się we czwartek. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu…