Intencje mszalne od 03 do 09 grudnia 2018

Poniedziałek 03 grudnia 2018

18.30 ++ zm. z rr. Konarskich, Kucharskich, Sozańskich, ks. Zbigniew Sas i jego rodzice.

Wtorek 04 grudnia 2018

18.30 + Ryszard Kubiak – od syna Michała z r.

Środa 05 grudnia 2018

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowi-tego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka; z podz. Trójcy Przenajśw. przez ręce Matki Miłosierdzia za okazane dary nieba i wszystkie udzielone łaski; ++ Seweryna(f) Wierszuła z ok. ur., Czesław Wierszuła; Sa-lomea Dmowska w r. śm.; ++ Janina w 10. r. śm., Alojzy, Genowefa, Aleksandra(f); + Teresa Polus – od r. Kwaśniewskich; + Józef Samoląg – od pracownic sklepu PEREŁKA; + Marian Sekieta – od syna Roberta z r.; ++ Anna, Aleksander, Stefan, Kazimierz, Mieczysław, Czesław, Tadeusz Grzesiak, Władysława(f), Henryk, Włodzimierz, Piotr Dworczyk, Franciszka(f) Rybarczyk, Helena Wajnert, Stanisław Kaczmarek.

Czwartek 06 grudnia 2018

18.30 + Mieczysław Dudziak w 15. r. śm., zm. z rr. Dudziaków, Chołomiejów i Maronów.

Piątek 07 grudnia 2018

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowego Domu Parafialnego; prośba o Boże Błogosławień-stwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowi-tego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka; + Aleksandra(f) Kaleta – od wnuczki Kasi z r.; ++ Czesława(f) w 1. r. śm., Henryk w 4. r. śm. Adamscy; + Józef Samoląg – od Małgorzaty i Józefa Ignyś; ++ Melania, Alfons, Barbara, Urszula Bąkowscy, zm. rodzice i teściowie; ++ Maria, Aleksandra(f), Władysław Adamczak, Stani-sława(f), Piotr Ratajczak, Maria, Jadwiga, Wacław, Jerzy, Artur, Franciszek Nowotni, Kazimiera, Kazimierz Lima, Stanisława(f), Franciszek, Feliks Płoszyńscy.

Sobota 08 grudnia 2018, Niepokalane Poczęcie NMP

  1. 10.00 + Michał Zieliński w 42. r. śm.
  2. 18.30 + Czesław Szczechowiak w 6. r. śm., zm. rodzice i rodzeństwo obu stron
  3. Niedziela – 09 grudnia, II Niedziela Adwentu
  4. 07.30 w int. Ojca Św., kardynałów, biskupów, kapłanów, za seminaria duchowne, wychowawców i profeso-rów o otwarcie serc na światło Ducha Św.
  5. 09.00 ++ zm. z rr. Chmielewskich, Symborów, Drzewieckich
  6. 10.30 + Anna Szamrej – od r. Dolatów z Lusówka
  7. 12.00 ++ Elżbieta, Romuald Łukaszewscy
  8. 18.30 + Wacław Chojan – o brata Andrzeja z r.