Intencje mszalne od 17 do 23 września 2018

Poniedziałek 17 września

18.30 + Teresa Matuszewska – od chrześniaka Waldka z dziećmi

Wtorek 18 września

18.30 + Eugeniusz Hojan – od wnuczek z mężami

Środa 19 września

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowi-tego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka; + Halina Baumgart w 10. r. śm. – od wnuczki Eweliny z r.; + Tomasz Jaworski – od teściów z Maciejem; + Jadwiga Borkowska – od r. Szajewskich; + Kazimierz Przybylak – od Ewy Dziamskiej i r. Krzywiaków; + Ryszard Ugorski – od rr. Wenzów, Leśniewskich i Nowickich; + Anna Wojtaczka – od córki z mężem i dziećmi; + Jadwiga Borkowska – od sąsiadów z ul. Spółdzielczej i Rokietnic-kiej; ++ Helena, Antoni, Antoni Kubiak, dziadkowie obu stron, zm. z rr. Mordków, Kabacińskich, Sokołow-skich, Wawrzyniaków, Kaczmarków, Nowickich, Eugeniusz Wolny; ++ Halina, Feliks, Mieczysław Smolińscy, Jadwiga, Marian Kilanowscy, zm. z rr. Wiśniewskich, Witkowskich i Jużewskich

Czwartek 20 września

18.30 1) ++ Krystyna Krawczyk, Helena, Władysław Wawrzyszko
2) + Czesława(f) Frala w 1. r. śm. – od c. Katarzyny z r. i wnuków

Piątek 21 września

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; za małżeństwa przeżywające kryzysy o światło i moc Ducha Pocieszyciela; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka; + Jadwiga Borkowska – od Edyty Polak z rodzicami; ++ Zenon, Robert Dąbkowscy; + Halina Grenda w 6. r. śm., zm. z r. Grendów; + Kazimierz Przybylak – od Niny z r. i wujem Mieczysławem; + Kazimierz Kaźmierczak – od kuzynostwa z Tarnowa Podgórnego; + Mieczysława(f) Budzichowska – od brata z żoną i dziećmi

Sobota 22 września

  1. 12.00 chrzest – Bartosz (MK)
  2. 16.00 Msza ślubna: Karolina i Kamil (MK)
  3. 18.30 ++ Benona(f) Gawelska, zm. rodzice Bronisława(f), Edmund Witek – od r. Szymczaków

Niedziela 23 września

  1. 07.30 ++ Józefa(f), Stanisław Michalscy
  2. 09.00 ++ Mateusz Tomikowski, zm. z r. Tomikowskich, Marian Cyprowski, zm. z r. Cyprowskich
  3. 10.30 ++ Andrzej, Kazimiera, Włądysław Drobny, Sabina, Andrzej Frąszczak, Janina Walczak, Genowefa Zbróg
  4. 12.00 ++ Elżbieta, Romuald Łukaszewscy

Chrzty na Mszy św.

18.30 + Stanisław w 9. r. śm.