Intencje mszalne od 27 sierpnia do 2 września 2018

Poniedziałek 27 sierpnia

18.30 + Marek Wojciechowski

Wtorek 28 sierpnia

18.30 w 3. r. ślubu Oleny i Sławomira z podz. i prośbą

Środa 29 sierpnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka; ++ Józefa(f), Stanisław Michalscy; + Tomasz Jaworski – od koleżanki Beaty z mężem; + Katarzyna Chudzińska; ++ Zenon Szeszuła z ok. ur., Franciszek, Stanisława(f) Kłos, zm. rodzeństwo; + Anna Kłos – od sąsiadów: Wenzów, Nowickich oraz Zofii Karaś; + Halina Brząkowska w 2. r. śm.; + Roman Nowak w 10. r. śm.; + Jadwiga Borkowska – od syna z żoną; ++ Jadwiga z ok. ur., Czesław Mikołajczak, rodzice obu stron, Justyna Pietrzak

Czwartek 30 sierpnia

18.30 + Teresa Sudomirska

Piątek 31 sierpnia

 1. 16.00 Msza ślubna: Marta i Marek (MK)
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka

Sobota 01 września

 1. 14.30 Msza rodzinna rodziny Wendlik (MK)
 2. 16.00 Msza dziękczynno-błagalna z ok. 80.r. ur. Iwony (MK)
 3. 18.30 1. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu NMP
 4. 2. ++ Alojzy, Helena, Stefan, zm. z r. Czajkowskich, Wojtasz, Szpera, dusze czyśćcowe

Niedziela 02 września

 1. 09.00 1. ++ rodzice Krystyna, Stanisław Kierzek, dziadkowie obu stron, Józefa(f), Maria, Jan Kierzek, Julian-na, Leon Surma
 2. 2. o zdrowie, BBłog, światło i dary Ducha Św. dla kapłanów naszej parafii, o nowe, liczne i święte po-wołania kapłańskie, zakonne i misyjne
 3. 10.30 + Katarzyna Kubowicz – od syna z r.
 4. 12.00 w int. Pawła z ok. ur. z podz. i prośbą
 5. 18.30 ++ Leszek Dunaj z ok. ur. i za rodziców obu stron