Intencje mszalne od 23 do 29 lipca 2018

Poniedziałek 23 lipca

18.30 ++ Anna Słomińska z ok. im., Kazimierz Słomiński w 31. r. śm.

Wtorek 24 lipca

18.30 + Anna Morzy w 4. r. śm.

Środa 25 lipca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka; w 20. r. ślubu Katarzyny i Grzegorza z podz. i prośbą; w 29. r. ślubu Iwony i Krzysztofa z podz. i prośbą; z podz. Trójcy Przenajśw. za okazane Dary Nieba za przyczyną Matki Bożej Pięknej Miłości; + Bogumiła Napierała – od r. Hałasów; + Anna Szamrej – od r. Niemców i córek z rr.; + Kazimierz Mazur – od kuzynki Marii Mazur-Cichockiej; + Zdzisław Wolski – od rr. Kozyrów, Winieckich i Cichych; + Wiesława Ostrowska – od córki z r.; + Halina Jarocka – od męża; + Grażyna Kandulska – od r. Stankiewiczów; ++ Anna Grzesiak z ok. im., Aleksander, Stefan, Kazimierz, Tadeusz, Czesław, Mieczysław Grzesiak, Władysława(f), Henryk, Włodzimierz, Piotr Dworczyk, Helena Wajnert, Franciszka(f) Rybarczyk, Stanisław Kaczmarek; ++ Sta¬nisław, Stanisława(f), Maria, Marian, Anna, Władysław Duda, zm. dziadków obojga stron, zm. z r. Śmigiel¬skich, Szopów, Hirszów i Bręczewskich

Czwartek 26 lipca

18.30 w int. Anny Rogalskiej z ok. im.

Piątek 27 lipca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mą-drość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka; z ok. 25. r. ur. Mateusza z podz. i prośbą o wiarę, nadzieję i miłość; + Władysława(f) Karaś z ok. im.;++ Barbara, Jerzy Rubas; ++ Janina, Sylwester Antkowiak; + Katarzyna Budziszewska; + Tomasz Jaworski – od sąsiadów z ul. Sportowej; + Grażyna Kandulska – od sąsiadów; ++ Marian Kaczmarek, Tadeusz Grześkowiak, zm. z r. Budziszewskich, Grześkowiaków, Pawlaków i Jóźwiaków – od r. Grześkowiaków; + Sylwester Majorczyk w 1. r. śm. – od żony z r.; ++ Krystyna Karwowska w 16. r. śm., Stefan Karwowski w 24. r. śm., zm. z r. Karwowskich/

Sobota 28 lipca

18.30 ++ Marian, Zenona(f) Zborowscy, Jerzy, Wojciech, Maria, Józef Starosta

Niedziela 29 lipca

  1. 09.00 ++ Józef w 3. r. śm., Marianna, Józef Kosmala
  2. 10.30 ++ Mieczysław w 3. r. śm., Teresa Spychała
  3. 12.00 + Małgorzata Nowicka w 1. r. śm.
  4. Chrzest po Mszy św.
  5. 18.30 + Katarzyna Kubowicz – od córki z r.