Intencje mszalne od 16 do 22 lipca 2018

Poniedziałek 16 lipca

18.30 + Antoni Szewczyk – od rodziny

Wtorek 17 lipca

18.30 + Zofia Tatarska w 45. r. śm.

Środa 18 lipca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosła-wieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, któ-re nie mogą mieć dzieci; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka; o zdrowie dla Ewy; w int. Moniki i Bogdana z ok. ur. z podz. i prośbą; w int. Pauliny z ok. 18. r. ur. z podz. i prośbą; ++ Józefa(f), Stanisław Michalscy; + Bronisława Stypińska – od Marii i Jana Grabowskich; + Katarzyna Kubowicz – od ko-leżanki Barbary; + Anna Szamrej – od r. Węgrzynów i Kaźmierczaków; + Kazimierz Mazur – od r. Kruków; + Zdzisław Wolski – od Anny Bogackiej z r.; ++ Antoni Kubiak w 4. r. śm., teściowie, Anastazja, Bolesław, Ste-fan, Hanna, Andrzej Krzyżan; ++ Sebastian Szagżdowicz, Barbara Mielec; + Henryk Dyszkant z ok. im.; + To-masz Jaworski – od sąsiadów z ul. Sportowej; + Grażyna Kandulska – od r. Krzywiaków i Ewy Dziamskiej; ++ Tadeusz Krzyżański w 8. r. śm., zm. rodzice Jan, Stanisława(f) Siąkowscy; + Ryszard Kosik – od chrześniaka Edwarda z r.; ++ Anna, Władysław, Janusz Kosik, Maria, Władysław Lidkowicz, Tadeusz Noga, Marianna, Franciszek Dorna, Genowefa, Władysław, Stanisława(f), Irena Matuszak, Łucja, Tomasz Konieczni

Czwartek 19 lipca

18.30 + Zenon Pers – od Anny Rogalskiej

Piątek 20 lipca

  1. 16.00 Msza ślubna: Kamila i Jakub (MK)
  2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosła-wieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, któ-re nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka; ++ Dorota, Jerzy Leitgeber; + Czesław Szczechowiak z ok. im.; ++ Jacek Jaskulski, rodzice Jan, Helena, babcia Stanisława Sotkiewicz; ++ Czesław, Henryk Klacińscy; ++ Czesława(f), Czesław Fuda – od c. Katarzyny z r. i wnuków; ++ Czesław Sokół z ok. im., Waldemar Przybysz w 4. r. śm; + Grażyna Kandulska – od Anety Michalskiej z r.; ++ Aneta Noak z ok. ur. i im., Aniela Przybylska w 5. r. śm.

Sobota 21 lipca

18.30 ++ Czesława(f), Alojzy Kaźmierczak – od s. Krzysztofa z r.

Niedziela 22 lipca

  1. 09.00 ++ Anna, Józef Śmierzchała
  2. 10.30 ++ Czesław z ok. im., Weronika, Ferdynand Żukiel
  3. 12.00 ++ Stanisława(f), Stanisław, Maria, Marian Duda, Irena, Hieronim, Anna, Janusz, Wacław Skóra
  4. Chrzty na Mszy św.
  5. 18.30 rezerwa